poniedziałek, 21 stycznia 2019, imieniny: Agnieszka, Jarosław
Artykuły
Straż Miejska dla dzieci
13 września 2018 | Dział: Na sygnale | Region: Miasto Jasło

Dnia 9 września 2018r. Straż Miejska w Jaśle uczestniczyła w dwóch piknikach rodzinnych na os. Kopernika oraz w Zespole Szkół Społecznych w Jaśle i przygotowała na tą okazje wiele atrakcji. Mundurowi w tym dniu gościli oczywiście z miasteczkiem ruchu drogowego Autochodzik, kącikiem dla najmłodszych, w tym foto-ścianką i malowankami.

 

Dużym zainteresowaniem dzieci cieszyła się gra planszowa XXL  „Zostań mistrzem bezpieczeństwa”. Dla wszystkich uczestników pikniku, którzy odwiedzili namiot profilaktyczny i wzięli udział w zabawie, strażnicy przygotowali słodki poczęstunek i drobne upominki.

Od dzieci otrzymaliśmy w tym dniu mnóstwo uśmiechu, a od rodziców usłyszeliśmy, że ich pociechy cieszą się z możliwości edukacji w formie zabawy, bo przecież to właśnie przy niej mogą najłatwiej się uczyć.

 

SM Jasło 

Liczba odsłon: 765


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Budżet gminy Nowy Żmigród na 2019 rok przyjęty jednogłośnie
21 stycznia 2019
  Radni przyjęli budżet Gminy Nowy Żmigród na 2019 r. Dochody gminy na 2019 r. szacuje ..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2019