sobota, 19 stycznia 2019, imieniny: Bogumił, Krystyna
Artykuły
Spotkanie z Panem Burmistrzem Ryszardem Pabianem
13 kwietnia 2018 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

 

Spotkanie z Panem Burmistrzem Ryszardem Pabianem

W dniu 12.04.2018 w Urzędzie Miasta, miało miejsce spotkanie przedstawicieli Jasielskiego Klubu Sportowego z Burmistrzem Miasta Jasła, Panem Ryszardem Pabianem.

Uczestniczący w spotkaniu Marek Żygłowicz – reprezentujący Zawodników, Łukasz Nigborowicz reprezentujący kibiców oraz Przemysław Roś – reprezentujący Zarząd, podziękowali Burmistrzowi za dotychczasową pomoc oraz zadeklarowali dalszą pracę zarówno na płaszczyźnie sportowej jak i organizacyjnej.

Następnie zaprezentowano dotychczasowe działania w zakresie m.in. komunikacji, sponsoringu, marketingu oraz organizacji dnia meczowego które to powoli staje się rzeczywistym świętem sportu wśród lokalnej społeczności.

Burmistrz docenił zwłaszcza, akcję KLUB100 o której jak sam stwierdził nawet w jasielskim Magistracie jest głośno. Dla obecnych na spotkaniu, była to kolejna motywacja do ciągłego rozszerzenia tego programu oraz potwierdzenia, że prawdziwym – realnym sponsorem Klubu jesteśmy My – Kibice !

Na koniec spotkania, Ryszard Pabian, otrzymał pamiątkową koszulkę oraz w ramach podziękowań dla Wszystkich pracowników Urzędu Miasta przekazano bezpłatne bilety na Sobotni mecz z Przełomem Besko.

 

Czarni Jasło 

 

 

Liczba odsłon: 998


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~do jaślanna  |  piątek, 13 kwietnia 2018 13:47
każdy wybiera sobie takie towarzystwo, jakie mu pasuje
#2  ~jaślann  |  piątek, 13 kwietnia 2018 11:05
A ja nie chciałbym się spotkać z tym panem, wręcz oczy mnie bolą jak patrzę !
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Marne zarobki 89 pracowników Magurskiego Parku Narodowego
18 stycznia 2019
W Magurskim Parku Narodowym zatrudnionych jest 89 pracowników łącznie z dyrekcją. Dyrektorem ..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2019