poniedziałek, 22 lipca 2019, imieniny: Bolesława, Maria Magdalena
Artykuły
Spotkanie Ludowców z terenu Gminy Nowy Żmigród oraz Powiatu jasielskiego
13 lutego 2019 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

W sobotę 26.01.2019 r. w Restauracji „Pod Małym Laskiem” w Kątach odbyło się tradycyjne spotkanie noworoczne Ludowców z terenu Gminy Nowy Żmigród oraz Powiatu jasielskiego.

W spotkaniu uczestniczyli członkowie i sympatycy Polskiego Stronnictwa Ludowego z terenu gminy i powiatu oraz zaproszeni goście w osobach:, Prezes Zarządu Wojewódzkiego PSL w Rzeszowie, Poseł na Sejm RP Mieczysław Kasprzak, Vice-Prezes Zarządu Wojewódzkiego PSL w Rzeszowie, Radny Sejmiku Województwa dr Dariusz Sobieraj, Prezes Powiatowy PSL w Krośnie Andrzej Koniecki, Wójt Gminy Nowy Żmigród Grzegorz Bara oraz Członkowie Zarządu Powiatowego PSL w Jaśle, Radni i Sołtysi.

Wszystkich przybyłych serdecznie powitał Prezes Zarządu Gminnego, Kolega Zenon Książkiewicz. W swoim wystąpieniu, w kilku słowach, podsumował mijający rok, podziękował wszystkim za zaangażowanie przy wyborach samorzadowych, pogratulował tym, którzy uzyskali mandaty Radnych oraz złożył wszystkim zebranym najserdeczniejsze życzenia, zdrowia i wszelkiej pomyślności, na nadchodzący Nowy Rok.

Do zebranych swoje wystąpienia skierowali min: Poseł na Sejm RP - Mieczysław Kasprzak, który zapoznał zebranych ze sprawami, z którymi na codzień zmagają się posłowie PSl-u Sejmie, przedstawił projekty uchwał nad którymi pracuje PSL i kierunki działania na nadchodzący rok.

Podziękował także wszystkim Ludowcom za zaangażowanie i pracę na rzecz organizacji w mijającym 2018 roku oraz złożył najserdeczniejsze życzenia w imieniu swoim oraz Prezesa PSL – Władysława Kosiniaka-Kamysza na nadchodzący 2019 rok, który będzie szczególny ze względu na fakt, że odbędą się w nim podwójne wybory - w maju do Europarlamentu, oraz w jesieni do Sejmu i Senatu.

Kilka zdań do zebranych skierował także Vice-Prezesa Zarządu Wojewódzkiego PSL w Rzeszowie – Dariusz Sobieraj. Na wstępie bardzo podziekował za wsparcie i oddane na jego osobę głosy w wyborach do Sejmiku Województwa, dzięki czemu uzyskał tak wysoki wynik wyborczy (blisko 20 tys głosów). Złozył także gratulacje wszystkim, którzy w wyborach samorządowych w 2018 roku startowali z list PSL-u i zdobyli mandaty Radnych różnych szczebli. Zapoznał także zebranych z aktualną sytuacją w Sejmiku Województwa, a na zakończenie złozył wszystkim zebranym najserdeczniejsze życzenia na nadchodzący 2019 rok.

.Do zebranych swoje słowa skierowali także: Wójt Gminy Nowy Żmigród – Grzegorz Bara, Prezes Powiatowy PSL w Krośnie Andrzej Koniecki oraz Sekretarz Zarządu Powiatowego PSL w Jaśle Zygmunt Rak.

Następnie uczestnicy spotkania wspólnie zasiedli do stołu aby spożyć przygotowany poczęstunek. W miłej i przyjacielskiej atmosferze, wszyscy zebrani, spędzili wiele godzin na rozmowach i dyskusjach.

Zarząd Gminny PSL

w Nowym Żmigrodzie

 

Liczba odsłon: 2400


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~Xdxd  |  czwartek, 14 lutego 2019 16:24
Oni wgl wejdą do Sejmu?
#2  ~glen  |  środa, 13 lutego 2019 18:38
Masakra, zielonoświątkowcy atakują. Pewnie jest jakiś zakład w okolicy do sprzedania
#3  ~Xxx  |  środa, 13 lutego 2019 18:27
Grzegorz Bara jest sympatykiem PiS czy PSL ?
#4  ~Ja  |  środa, 13 lutego 2019 17:28
Nareszcie coś sie dzieje w Zajezdzie pod małym laskiem,oby więcej takich imprez, a tak na marginesie jedzenie mają bardzo dobre .
#5  ~vip-ek  |  środa, 13 lutego 2019 12:48
woda wyborowa jest bardzo niezdrowa ;P
#6  ~uczestnik  |  środa, 13 lutego 2019 12:33
Do Zosia
Spotkanie ma charakter cykliczny i odbywa się co roku w okresie świątecznym.
W trakcie tych spotkań Ludowcy mają możliwość w luźnej atmosferze podyskutować ze swoimi przedstawicielami z Parlamentu, czy Sejmiku Województwa, wymienić poglądy, czy wskazać bolączki z jakimi borykają się na codzień.
Okres noworoczny to w polskiej kulturze czas podziękowań i składania sobie życzeń.
No i na koniec spotkanie jest w 100% finansowane przez jego uczestników ze środków prywatnych.

#7  ~zosia  |  środa, 13 lutego 2019 10:41
...tylko gratulacje, życzenia...i poczęstunek. Komu potrzebne takie organizacje opłacane z budżetu Państwa?
#8  ~dksjf  |  środa, 13 lutego 2019 08:55
na stołach wiecej alkoholu niz przepity...
#9  ~widz  |  środa, 13 lutego 2019 08:29
Czyżby jakieś wybory się zbliżały - A gdzie jest Pan doktor??????????????????????????????????????????????????????
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Śmiertelny wypadek w Szebniach koło Jasła
20 lipca 2019
Dziś w Szebniach koło Jasła doszło do śmiertelnego wypadku. Około godziny 17:00 na przejeździe kol..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2019