sobota, 20 lipca 2019, imieniny: Czesław, Hieronim
Artykuły
SIATKARKI Z JASIELSKIEJ "CZWÓRKI " W PÓŁFINALE WOJEWÓDZKIM IGRZYSK DZIECI!!!
07 maja 2019 | Dział: Sport | Region: Miasto Jasło

Po awansie chłopców z popularnej "CZWÓRECZKI" do półfinału, dziewczyny ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Jaśle stanęły na wysokości zadania i zameldowały się w Półfinale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w minisiatkówce.

W dniu 07.05.2019 roku w Szkole Podstawowej nr 4 w Jaśle odbyły się zawody rejonowe .Przy bardzo mocnym dopingu uczniów z naszej szkoły siatkarki rozegrały trzy bardzo dobre spotkania, które stały na wysokim poziomie. Pierwszy mecz wygrywamy pewnie 2:0 z Sp Baryczka.

W drugim meczu mierzymy się z Sp 6 Krosno i jeszcze pewniej pokonujemy rywali 2:0 w setach do 5pkt i do 8pkt. Ostatni mecz , który decydował o awansie do półfinału gramy z Sp Dukla. Stawka meczu wysoka bo o I miejsce w turnieju i awans do półfinału. Pierwszy set należy do nas i wygrywamy go do 17 , ale po ciężkiej walce. Drugi set to prawdziwy horror , gra punkt za punkt , więcej zimnej krwi zachowują nasze siatkarki i wygrywają seta do 24. Jesteśmy kolejny raz w półfinale wojewódzkim!!!

Zespół wystąpił w składzie: Laura Sajdak, Julia Wietecha, Alicja Szopa , Paulina Bilska, Anna Janas , Oliwia Pykosz ,Iga Kosicka, Natalia Gomuła, Aleksandra Tęcza, Aleksandra Ziółkowska, Zespół prowadził Grzegorz Janusz a kierownikiem był Marcin Wietecha.