wtorek, 27 lutego 2024, imieniny: Anastazja, Gabriel
Artykuły
Runda jesienna: raport kartkowy
23 listopada 2023 | Dział: Sport | Region: Miasto Jasło

Piłkarze Czarnych Jasło w rundzie jesiennej krośnieńskiej klasy okręgowej zobaczyli łącznie 28 żółtych kartoników. Nikt nie został ukarany czerwoną kartką.

Trzynastu zawodników otrzymało napomnienia w rundzie jesiennej. Sześć „żółtek” zobaczył Sebastian Suszko, dwa mniej Marcin Janus. Obaj pauzowali już za nadmiar kartoników. Nasz obrońca nie zagrał z Ostoją Kołaczyce, natomiast Janusa zabrakło w Nienaszowie. Z graczy podstawowego składu tylko Łukasz Lepucki, Paweł Remut oraz Mateusz Michoń ani razu nie zostali napomniani przez arbitrów. Jedną żółtą kartkę ma na swoim koncie również trener jasielskiego zespołu Mateusz Ostrowski, który został ukarany podczas meczu z Przełomem. Kolejne napomnienia dla Piotra Kosiby, Rafała Mastaja lub Karola Potery będą skutkować ich absencją w następnym wiosennym spotkaniu ligowym.

Liczba uzbieranych żółtych kartek:

6 – Sebastian Suszko

4 – Marcin Janus

3 – Piotr Kosiba, Rafał Mastaj, Karol Potera

2 – Jakub Ząbkiewicz

1 – Tomasz Tragarz, Karol Rzońca, Konrad Gogosz, Mateusz Majka, Rayen Monzer, Adrian Więcek, Paweł Setlak

Co ciekawe, tylko w jednym jesiennym meczu z Zamczyskiem Odrzykoń na 14 rozegranych ogółem, drużyna Czarnych Jasło zachowała czyste konto kartkowe nie otrzymując żadnego napomnienia. Arbitrem tego pojedynku był Maksymilian Nestorowicz z Rzepedzi. Najwięcej kartoników (5) pokazał jaślanom sędzia Artur Szelc z Krosna w trakcie meczu z Tempem.

Czarni Jasło

 

Liczba odsłon: 596


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Kto z Jasła i powiatu jasielskiego otrzymał dotacje na remont zabytków
27 lutego 2024
Rząd Donalda Tuska przeznacza środki na renowację obiektów zabytkowych. Poniżej przedstawia..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2024