piątek, 16 listopada 2018, imieniny: Leon, Maria
Artykuły
Remis w wyjazdowym meczu z Polonią Kopytowa
29 września 2018 | Dział: Sport | Region: Miasto Jasło

Bezbramkowym remisem zakończył się dzisiejszy mecz Czarnych Jasło w wyjazdowym meczu w Kopytowej. W pierwszej połowie Czarni byli drużyną, która prezentowała się dużo lepiej od gospodarzy i to jasielska drużyna powinna prowadzić do przerwy przynajmniej 1:0. Najlepszą okazję do zdobycia bramki zmarnował Bartłomiej Rodak, po którego strzale piłka wylądowała na słupku bramki gospodarzy.

W drugiej odsłonie meczu gospodarze zagrali dużo lepiej stwarzając sobie dwie wyśmienite okazje. Dwukrotnie w sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem znalazł się napastnik gospodarzy Wojciech Munia, jednak wyśmienicie w tych sytuacjach zachował się nasz bramkarz Wiktor Cyran, zachowując czyste konto w tym meczu.

Piłkę meczową dla Czarnych Jasło miał wprowadzony po przerwie Jakub Frączek. W osiemdziesiątej siódmej minucie meczu, po idealnym dograniu Dominika Wilka nasz zawodnik mając przed sobą pustą bramkę fatalnie spudłował.

Polonia Kopytowa – JKS Czarni 1910 Jasło 0:0

Czarni: Cyran – Borowiec, Dziobek, Myśliwiec, Szydło – Wójtowicz(55′ Frączek), Wyderka, Musiał(85′ Setlak), Rodak(55′ Gabryel), Wilk – Kulig