wtorek, 21 listopada 2017, imieniny: Albert, Janusz
Artykuły
Przegrana w meczu II rundy Pucharu Polski
07 września 2017 | Dział: Sport | Region: Miasto Jasło

Nafta Jedlicze okazała się lepsza w meczu II rundy Pucharu polski i pokonała Nasz zespół 0:3.W 5 minucie goście stworzyli pierwszą groźną akcję w meczu, ale Szostak nie dał się pokonać. Przez kolejne 25 minut gra była wyrównana a obie drużyny stwarzały sobie nieliczne sytuacje strzeleckie. W 34 minucie Machowski nie wykorzystuje zamieszania w polu karnym gości i nie wyprowadza Czarnych na prowadzenie. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy błąd popełnia Nasza obrona i Remarczyk wyprowadza Naftę Jedlicze na prowadzenie- 0:1.W 58 minucie goście podwyższają prowadzenie- celne dośrodkowanie wykorzystuję Rębarczyk. W 71 minucie Czarni mogli strzelić bramkę kontaktową, lecz Kulig nie trafia czystko w piłkę w zamieszaniu w polu karnym gości. W 77 minucie Kurdziel popisał się mocnym uderzeniem sprzed pola karnego, lecz bramkarz gości nie dał się zaskoczyć. W 88 minucie goście wyprowadzili kontrę po której podwyższyli prowadzenie a strzelcem gola Frączek- 0:3.JKS Czarni 1910 Jasło 0: 3 Nafta Jedlicze 0:3 (0:1)

Skład JKS CZarni 1910 Jasło: Szostak (Niemczyński 46′)- Konieczny (71′ Gawlik), Borowiec, Kulig, Żygłowicz, Kurdziel- Pałucki, Musiał, Stelmach, Munia- Machowski (65′ Maciejowski)