poniedziałek, 22 października 2018, imieniny: Filip, Halka
Artykuły
Przedszkolaki w studiu nagrań – posłuchaj pastorałki
18 grudnia 2017 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

Przedszkolaki z grupy integracyjnej ,,Tygryski” z Przedszkola Miejskiego nr 9 w Jaśle w Zespole Szkół Miejskich nr 3 w Jaśle, pojechały na wycieczkę do Studia ROSLYN i nagrały pastorałkę.

Głównymi celami wycieczki było: zwiedzanie profesjonalnego studia nagrań oraz zapoznanie dzieci ze specyfiką zawodu –realizator dźwięku a także dokonanie nagrania pastorałki.

Właściciel studia, zapoznał przedszkolaki z tajnikami pokoju realizatora dźwięku i innymi profesjonalnymi pomieszczeniami. W trakcie zwiedzania dzieci zadziwiła duża ilość sprzętu niezbędnego do nagrywania a przede wszystkim stół mikserski i duże okno, przez które można obserwować osoby nagrywające w sąsiednim studiu. Dzieci mogły też obserwować przebieg nagrywania ścieżki akompaniamentu przygotowany przez panią Barbarę Kotecką, który stanowił linię melodyczną do pastorałki.

Potem nadszedł czas na nagranie przygotowywanej na tę okazję pastorałki ,,Nie płacz dzieciątko”. Nasze podekscytowane niezwykłym wydarzeniem przedszkolaki z wypiekami na policzkach stawały wokół mikrofonów iw profesjonalnych słuchawkach brawurowo śpiewały utwór.

Po wyjeździe dzieciom pozostały nie tylko wspomnienia, ale też praktyczne umiejętności oraz pamiątka w postaci nagranej pastorałki. Tę wraz z najlepszymi życzeniami świątecznymi w imieniu całej społeczności przedszkola przesyłamy mieszkańcom Jasła.

https://soundcloud.com/user-560184781

 

PM9

Liczba odsłon: 927


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Maria Kurowska dziękuje
22 października 2018
Nie ma jeszcze oficjalnych wyników, ale pragnę podzielić się radością, że osiągnęłam bardzo d..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2018