niedziela, 21 lipca 2019, imieniny: Daniel, Paulina
Artykuły
PROZIOKI 2018 w Skołyszynie
06 sierpnia 2018 | Dział: Kultura i przegląd prasy | Region: Miasto Jasło

 

 

Wójt Gminy Skołyszyn, Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie oraz Koła Gospodyń Wiejskich z Gminy Skołyszyn serdecznie zapraszają  na obchody święta Gminy, które odbędą się 12 sierpnia na placu targowym w Skołyszynie. Prozioki - to nazwa obchodów święta Gminy, która na stałe wpisała się w  kalendarz imprez Beskidu Niskiego.

Degustacja prozioków na słodko i słono (degustacja od godziny 16:00), zabawy z animatorami, konkursy z nagrodami, wesołe miasteczko – to tylko niektóre z atrakcji planowanej imprezy.

W trakcie imprezy na scenie zaprezentują się uczestnicy zajęć tanecznych i wokalnych prowadzonych w Gminnym Ośrodku Kultury i Czytelnictwa w Skołyszynie oraz zespoły i kapele ludowe.

Niewątpliwie największą atrakcją Święta będzie występ JACKA STACHURSKIEGO- jednego z najpopularniejszych wokalistów polskiej muzykiz pogranicza pop/dance oraz zespołu folkowego LACHERSI.

 

Po koncercie DJ M-Lukas (RADIO TRENDY) zapewni fantastyczną atmosferę na dyskotece pod gwiazdami.

 

 

Liczba odsłon: 1299


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Śmiertelny wypadek w Szebniach koło Jasła
20 lipca 2019
Dziś w Szebniach koło Jasła doszło do śmiertelnego wypadku. Około godziny 17:00 na przejeździe kol..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2019