czwartek, 28 maja 2020, imieniny: Augustyn, Wiktor
Artykuły
POSZUKUJEMY SPRAWCY USZKODZENIA SAMOCHODU
20 stycznia 2020 | Dział: Na sygnale | Region: Miasto Jasło

 

Jasielscy policjanci poszukują sprawcy uszkodzenia samochodu osobowego, do którego doszło 6 grudnia 2019 roku w Jaśle przy ul. Szkolnej na parkingu sklepu Biedronka. Wszystkie osoby, które widziały to zdarzenie lub rozpoznają pojazd sprawcy, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jaśle.

Do zdarzenia doszło 6 grudnia 2019 roku około godz. 21.30 w Jaśle na parkingu sklepu Biedronka przy ul. Szkolnej. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierujący dostawczym samochodem, celowo dwukrotnie cofnął w zaparkowanego przy sklepie opla astrę, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia ulicami Jasła, jadąc w kierunku Żółkowa. 

 

Policjanci sprawdzają każdą informację i pracują nad wyjaśnieniem tej sprawy.  

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia, bądź które rozpoznają przedstawiony na zdjęciach samochód, prosimy o kontakt z policjantami z zespołu ds. wykroczeń pod nr tel. 13 44 38 400, 13 44 38 418 lub całodobowo pod numerem telefon 13 44 38 399. Informacje można przekazywać również pisemnie na adres e-mail: jaslo@rz.policja.gov.pl 

pw

 

 

Liczba odsłon: 832


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Rząd ogłosił trzeci etap łagodzenia obostrzeń
27 maja 2020
Już od 18 maja będziemy mogli skorzystać z usług fryzjera i kosmetyczki, a także pójść do res..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2020