piątek, 17 stycznia 2020, imieniny: Antoni, Jan
Artykuły
Posłanka Maria Kurowska weszła do politycznej pierwszej ligi
09 stycznia 2020 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

W Pałacu Prezydenckim odbyło się noworoczne spotkanie z Prezydentem Andrzejem Dudą. W spotkaniu wzięła udział posłanka Maria Kurowska z Dąbrówki koło Jasła.

Od lewej : Andrzej Duda, Maria Kurowska oraz Agata Kornhauser - Duda

Spotkanie było okazją do rozmowy z byłą Premier Beatą Szydło i innymi ministrami obecnego rządu.

Od lewej : Beata Szydło i Maria Kurowska 

Maria Kurowska wyrasta na pierwszą osobę życia politycznego na Podkarpaciu. Pomimo tego, że w ostatnich wyborach do Sejmu startowała dopiero z  21 miejsca na liście PIS-u, to i tak uzyskała mandat poselski.Wyborcy Podkarpacia dostrzegli jej zaangażowanie, pracowitość i chęć niesienie pomocy innym.

To pozwoliło Marii Kurowskiej na zdobycie 18 936 głosów i uzyskanie mandatu poselskiego. 

Od lewej: Marcin Warchoł - Wiceminister Sprawiedliwości oraz Maria Kurowska - posłanka Sejmu RP  

Po ostanich wyborach do Sejmu, znacząco urośli w siłę koalicjanci Jarosława Kaczyńskiego, w tym Solidarna Polska Zbigniewa Ziobry. To właśnie z tego ugrupowania startowała i zdobyła mandat poselski Maria Kurowska. 

Maria Kurowska jest posłanką, która  w sposób otwarty i  szczerze przyznaje się do wyznawanej wiary i wartości chrześcijańskich.  Red. 

Liczba odsłon: 3344


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~Obserwator  |  niedziela, 12 stycznia 2020 10:01
Jestem zażenowany, jak można do zwykłego kurtuazyjnego spotkania dorabiać taką ideologię.
#2  ~Antonio  |  sobota, 11 stycznia 2020 19:33
Pani Poseł dba o swoją karierę a nie o nasze miasto.
Tak samo jak pan Rzonca.
#3  ~do Ernesta  |  sobota, 11 stycznia 2020 16:35
Proszę tak nie kąsać, Pani Poseł Maria Kurowska wygrała w cuglach mandat do Sejmu RP. i na pewno wszystkim potrzebującym pomoże w różnych sprawach. Kadencja dopiero się rozpoczęła, dlatego proszę o wyrozumiałość i cierpliwość. Zobaczycie Państwo po 4 latach ile Pani Maria zrobi dobrego dla Jasła i całego Podkarpacia.
#4  ~Ernest  |  sobota, 11 stycznia 2020 09:45
Zna ktoś odpowiedź,na to pytanie?,czy pani poseł wie w jakim celu się tam znalazła?,zdjęcia sobie robić?,to chyba za mało,jak również obecna pani senator,żadnych starań,żadnych inicjatyw.Dziękuje wyborcom tych parlamentarzystów i czekam,że kiedyś wybiorą właściwego człowieka na poważne stanowisko.
#5  ~koment  |  sobota, 11 stycznia 2020 08:14
Mario, przyczyń się do wybudowania obwodnicy pólnocnej !
#6  ~Hoho  |  piątek, 10 stycznia 2020 23:11
Ale ze zrobila sobie zdjecie z beata szydlo ktora mowila ze im sie nalezaly podwyzki to poprostu smiech na sali mi bylo by wstyd zdj robic sobie takie zreszta jak wiekszosci polakom
#7  ~hejże hej!  |  piątek, 10 stycznia 2020 21:10
A Boguś w ojro liczy kase i śmieje się z tej pierwszej ligi… :D I liga, dobre, dobre... od dzisiaj każdy kto z Dudą ma foto to I liga, nawet jeśli foto ma każdy uczestnik spotkania - wystarczy zerknąć na profile innych posłów :D każdy myśli, że jest wyjątkowy, ale poziom żenady nie każdy rozpoznaje.. :D
#8  ~Ada  |  piątek, 10 stycznia 2020 19:45
To nie jasło na kurowską głosowało tylko wioski
#9  ~rt  |  piątek, 10 stycznia 2020 18:05
No to znów będzie wstyd na cały Kraj.
W Polsce 92% mieszkańców przyznaje się do wyznawanej wiary chrześcijańskiej.
Oddzielmy w końcu sacrum od profanum.
#10  ~Nikki  |  piątek, 10 stycznia 2020 15:17
Dawno na tym portalu nie było tak zabawnego tekstu.
#11  ~marian2  |  piątek, 10 stycznia 2020 14:45
jaka pierwsza liga? ??????? To jest upadek !!!!!!!!!!!!
#12  ~zdjęcie  |  piątek, 10 stycznia 2020 12:36
z prezydentem robią wszyscy uczestnicy spotkania z nim. Nic nadzwyczajnego.
#13  ~MK fan  |  piątek, 10 stycznia 2020 12:30
Dobrze widzieć, że w nowym roku redaktor największego jasielskiego portalu kabaretowego jest nadal w wybornej formie.
#14  ~Mieszkaniec  |  piątek, 10 stycznia 2020 11:03
Jakoś efektów z tego Jasło i powiat nic nie ma bo co zrobiła p K z tego co widzę to tylko kwiatków kazała nasadzić z całą kadencję jako burmistrz Jasła i wycofała się z projektu instalacją przetwarzania śmieci i Jasło na takie stawki za śmieci
#15  ~Etosy, wartości i imponderanil  |  piątek, 10 stycznia 2020 10:11
tak - to nas nasyci, da nam pracę, drogi itd.
ta pani jako burmistrz odpowiada za degradację miasta, a to że została posłanką świadczy o naiwności mieszkańców
#16  ~Jolanta  |  piątek, 10 stycznia 2020 10:11
Ale czy my w Jaśle coś z tego będziemy mieli.Na razie z obietnic prawicowych posłów nic nie wynika.Ani obwodnicy,ani zapory.Ciekawe czy te znajomości ze zdjęcia coś dadzą?. Spalarni śmieci nie ma, a Jasło mogło na tym zarabiać.Podobno smród miał lecieć na Dąbrówkę.Ale przepisy o ochronie środowiska nie dopuściły by aby jakikolwiek zapach się roznosił.Płyty wiórowe też miały smrodzić i co? Jakoś nic nie czuć.
#17  ~wyborca  |  piątek, 10 stycznia 2020 10:04
Jest pierwsza liga że hej. Brakuje tylko zdjęć z Deweloperem, Piotrowiczem, Pawłowicz, Banasiem bo to są prawdziwe symbole "dobrej zmiany"
#18  ~Jaślanin  |  piątek, 10 stycznia 2020 09:24
Czekamy na obwodnice... a jak nie to za 4 lata wybierzemy panią Joanne Bril z Jedlicza. Ona zna sie na transporcie
#19  ~mieszkaniec  |  piątek, 10 stycznia 2020 09:05
Dziękuję pani za właściwe ceny śmieci .W czerwcu ciąg dalszy...
#20  ~polit  |  piątek, 10 stycznia 2020 06:35
Najważniejsza dla Jasła obecnie jest obwodnica północna
i na tym powinno obecnie skupić się działanie Pani Poseł.
Zbiornik w Myscowej włóżmy między bajki.
#21  ~M  |  czwartek, 09 stycznia 2020 21:31
Powinno się pisać i mówić oczywiście też, Pani Poseł, a nie Posłanka.
#22  ~do brak słów  |  czwartek, 09 stycznia 2020 21:12
Do brak słów ; Zaporę obiecywał Boguś, a Kurowska ją zbuduje. Tyle w temacie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
#23  ~Brak slow  |  czwartek, 09 stycznia 2020 21:04
Nam mieszkanca jasla nie wyszlo na dobre to ze wybieramy takich ludzi bo dalej nie bedziemy mieli zapory w myscowej to jest poprostu kompromitacja naszej wladzy tyle lat i nic
#24  ~Odwagi  |  czwartek, 09 stycznia 2020 19:40
Kurowska to porządny człowiek, tylko żeby nie zadawała się z Rysiem P, bo jej to na dobre nie wyjdzie
#25  ~Cymes  |  czwartek, 09 stycznia 2020 19:32
pooglądałem fotki i od razu mi sie lepiej żyje na podkarpackiej ziemi!
dziękujemy Marysiu za to że w Warśawce dla nas cięzko pracujesz aby żyło się lepiej Love
#26  ~Odwagi  |  czwartek, 09 stycznia 2020 19:27
Boguś liczył się się jej pozbędzie - A tu klapa. Maria Kurowska, którą odpychali zdobyła mandat i to z 21 miejsca. Pokazała Bogusiowi, gdzie jego miejsce. Pani Mario - powodzenia.
#27  ~rak  |  czwartek, 09 stycznia 2020 19:25
Pani Mario sama wiara nie pomoże potrzebne są czyny a tych jest brak
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Powiatowa Społeczna Rada do Spraw Osób Niepełnosprawnych w Jaśle
17 stycznia 2020
  W dniu 10 stycznia 2020 roku w Starostwie Powiatowym w Jaśle odbyło się inauguracy..