czwartek, 21 lutego 2019, imieniny: Eleonora, Feliks
Artykuły
Popołudnie piękna w JDK
26 stycznia 2018 | Dział: Kultura i przegląd prasy | Region: Miasto Jasło

 

Ekologia, czystość, jakość i etyka wytwarzania – to elementy, które cechują jakość danego produktu kosmetycznego, na co zwracał uwagę gość 87. Studni Kulturalnej Jasielskiego Domu Kultury – Agnieszka Penar, certyfikowany trener kosmetyczny. Spotkanie odbyło się w czwartek, 25 stycznia br.

Wiarygodni producenci kosmetyków powinni na bieżąco badać swoje produkty pod względem ich skuteczności i braku działań ubocznych, w tym między innymi wywoływania reakcji alergicznych.

- Dobre firmy kosmetyczne mają własne laboratoria, w których bada się skład produktów. Bardzo ważne są testy kliniczne, są one bardzo drogie i na palcach jednej ręki można wymienić firmy regularnie je przeprowadzające. Jeżeli firma podaje, że skuteczność danego produktu po tych testach jest taka, a nie inna, to musi taka być – podkreśla gość studni.

Przybyli mogli zapoznać się z najnowszymi trendami w makijażu na sezon Wiosna – Lato 2018, w tym tuszem wodoodpornym, a równocześnie zmywalnym wodą. Preparaty do demakijażu i makijażu przetestowała na sobie modelka - ochotniczka.

- Codzienna pielęgnacja powinna być bardzo ważna, dlatego należy dbać o siebie i używać bezpiecznych preparatów. Zdrowie jest najważniejsze – mówiła Agnieszka Penar. Ważny jest także prawidłowo wykonany demakijaż oraz właściwy dobór kosmetyków do rodzaju cery.

 

pch 

Liczba odsłon: 885


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
1 marca - Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
21 lutego 2019
  1 marca, po raz dziewiąty, obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. To święto ..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2019