poniedziałek, 23 września 2019, imieniny: Bogusław, Libert
Artykuły
POLICJANCI WZIĘLI UDZIAŁ W PIKNIKU Z OKAZJI DNIA DZIECKA
03 czerwca 2019 | Dział: Na sygnale | Region: Miasto Jasło

W sobotę jasielscy policjanci uczestniczyli w pikniku z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Liczne atrakcje i piękna pogoda sprawiły, że teren Ogrodu Jordanowskiego w Jaśle wypełniły tłumy dzieci w towarzystwie swoich rodziców i opiekunów.

Fot. KPP Jasło

W minioną sobotę na terenie Ogrodu Jordanowskiego w Jaśle odbył się piknik z okazji Dnia Dziecka. Dla najmłodszych uczestników, organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Wśród uczestników tego wydarzenia nie zabrakło także policjantów.  Mundurowi zaprezentowali uczestnikom pikniku sprzęt, który na co dzień wykorzystują w służbie. Dzieci mogły z bliska obejrzeć policyjne motocykle, radiowóz oraz usiąść za kierownicą.

Fot. KPP Jasło

Wszyscy mogli przymierzyć elementy wyposażenia funkcjonariuszy i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Policjanci odpowiadali dzieciom na wiele pytań oraz przypominali o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w kontekście zbliżających się wakacji.  

Fot. KPP Jasło

Dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Jaśle, najmłodsi otrzymywali m.in. odblaskowe breloki i przywieszki zakupione w ramach Powiatowego Programu Zapobiegania Przestępczości oraz Porządku Publicznego i Bezpieczeństwa Obywateli. 

 pw

 

 

Liczba odsłon: 1680


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~ja  |  niedziela, 09 czerwca 2019 11:46
fajnie
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Dom Dziecka w Kołaczycach podwyższy standard życia wychowanków
23 września 2019
W dniu 20 września b.r. nastąpiło przekazanie placu budowy firmie Przedsiębiorstwo Budowlano-Instala..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2019