czwartek, 04 czerwca 2020, imieniny: Ferdynand, Wawrzyniec
Artykuły
POLICJANCI ODWIEDZILI PRZEDSZKOLAKÓW
08 października 2019 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

Dzielnicowy z Kołaczyc oraz policjantka Wydziału Prewencji jasielskiej komendy, spotkali się z dziećmi z Niepublicznego Przedszkola Sióstr Serafinek w Bieździadce. Spotkanie było poświęcone bezpieczeństwu maluchów w trakcie przebywania w obrębie dróg.

Spotkanie odbyło się w miniony czwartek w placówce Niepublicznego Przedszkola Sióstr Serafinek w Bieździadce. Dzieci z niecierpliwością czekały na policjantów. Funkcjonariusze przy wykorzystaniu zestawu "autochodzik" wskazywali dzieciom prawidłowe zasady poruszania się po drodze. Zapoznawali maluchów ze znakami drogowymi znajdującymi się w rejonach przejść dla pieszych. Podczas prelekcji wspominali o zagrożeniach występujących na drodze i udzielali praktycznych wskazówek dotyczących prawidłowego i bezpiecznego korzystania z dróg i przejść dla pieszych. 

W końcowej części spotkania policjanci wręczyli dzieciom kolorowanki oraz odblaskowe opaski pozyskane w ramach Powiatowego Programu Zapobiegania Przestępczości i Bezpieczeństwa Obywateli na lata 2016-2019.

pw

 

Liczba odsłon: 1206


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~mamusia  |  wtorek, 08 października 2019 13:33
Świetna inicjatywa, dzieci były zachwycone Tak
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Wolontariusze Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości poszukiwani. Potrzeba ponad 12 tysięcy osób.
03 czerwca 2020
Ruszyła rekrutacja wolontariuszy do kolejnej edycji Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości &ndash..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2020