środa, 05 sierpnia 2020, imieniny: Emil, Karolin
Artykuły
PODSUMOWANIE RUNDY W JAŚLE
01 grudnia 2019 | Dział: Sport | Region: Miasto Jasło

Runda Nasza ale nie popadamy w euforie bo to dopiero półmetek ligi i bardzo dużo pracy przed nami i piłkarsko i organizacyjnie.Nie ma co ukrywać że po wzmocnieniach przedsezonowych staliśmy się jednym z kandydatów do awansu i na półmetku rozgrywek pokazaliśmy że to nie były puste słowa.Z 15 meczy wygrywamy 11,remisujemy 3 mecze a w 1 uznajemy wyższość rywala.Śniadeckich 15 staje się naszą TWIERDZĄ 💪💪💪 i na 7 spotkań u siebie wygrywamy wszystkie tracąc tylko 3 bramki a zdobywamy 20.Na wyjazdach szło nam troszkę trudniej co nie znaczy że słabiej bo wygrywamy 4 mecze ,3 remisujemy i 1 przegrywamy w bramkach 14-6.Najdłuższa seria bez porażki to aż 10 meczy💪💪💪 a seria wygranych meczy to z kolei 5 spotkań w których inkasujemy 15 punktów 💪💪💪Jedyna przegraną notujemy w Nienaszowie 2:0 ale od tego momentu do końca rundy jest już tylko lepiej 😉Najwyższa wygrana to wyjazdowy mecz w Przysietnicy gdzie rywalowi wbijamy 6 bramek nie tracąc ani jednej , a drużyną która ze Śniadeckich 15 wywozi największą liczbę bramek był Cosmos Nowotaniec który przegrał 5:1.Najlepszym strzelcem został Wojtek “King” Munia z ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️ (11) bramkami na koncie zaraz za nim był Bartek”King” Szopa⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️ (7) bramek.

Z kolei najwięcej minut rozegrał nie kto inny jak Wojtek Munia 1327 min w 15 spotkaniach oraz Krzysztof Szydło 1260 min w 14 spotkaniach.

Tradycyjnie w żółtych kartkach największy “udział” miał Szopcia i Łukasz Urban którzy solidarnie zebrali po 6 kartoników w żółtym kolorze ;)Podsumowując runda po ciężkim początku(na start dostaliśmy 3 beniaminków—>ukłony do ozpn-u 😉 )zakończona tak jak zakładaliśmy czyli 1 miejscem z “truskawka na torcie” 😉w postaci wygranego przy pełnych trybunach meczu z Arłamowem 2:1.

Dzięki Drużyna Dzięki Trenerze ‼️‼️‼️ GOOD JOB ‼️‼️‼️

TERAZ ZAKASAMY RĘKAWY WSZYSCY BO MAMY WSPÓLNY CEL NA ROK JUBILEUSZOWY 1910-2020 🏴🏳️🏴🏳️🏴🏳️🏴🏳️🏴🏳️🏴🏳️🏴🏳️🏴🏳️🏴🏳️🏴🏳️🏴

Wszystkim Kibicom dziękujemy za wsparcie na Śniadeckich 15 jak i na meczach wyjazdowych 👏👏👏

Sponsorom Wielkie Dzięki że Jesteście z Nami ‼️‼️‼️ I Zapraszamy nowych do Wsparci Jednego z Najstarszych Klubów w Polsce !!!

Był Będzie Jest Jasielski JKS !!!

Czarni Jasło 

Liczba odsłon: 902


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
680 nowych zakażeń koronawirusem. Na Podkarpaciu zachorowało 41 osób
04 sierpnia 2020
Dziś zanotowano 680 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem. Na Podkarpaci..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2020