środa, 26 czerwca 2019, imieniny: Jan, Jeremiasz
Artykuły
Piotr Słowik przewodniczącym Platformy Obywatelskiej w Powiecie Jasielskim - A. Czajka, A. Jurczyk, K. Bernacka, B. Piotrowska i I.Hendzel
09 maja 2017 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

Czy Platforma Obywatelska w Jaśle i powiecie jasielskim jest w stanie się odrodzić i nawiązać dialog ze społeczeństwem? Czy nowe władze na czele z przewodniczącym Piotrem Słowikiem, Ireneuszem Hendzlem,  Andrzejem Czajką,  Adamem Jurczykiem,  Klaudią Bernacką oraz Beatą Piotrowską zdobędą zaufanie mieszkańców Jasła i powiatu jasielskiego? Już wkrótce okaże się, czy przeszłość niektórych osób z władz jasielskiej PO -  będzie ich atutem, czy też "kulą u nogi"?

Od lewej : poseł Sławomir Neumann - Otwarcie biura poselskiego posłanki Joanny Frydrych w Jaśle  oraz przewodniczący koła PO w Jaśle Piotr Słowik 

Jasielska Platforma Obywatelska rodzi się na nowo. Przypominamy, że w 2016 roku Zarząd Wojewódzki Platformy Obywatelskiej  rozwiązał struktury partii na szczeblu  powiatu jasielskiego. Wówczas to na komisarza został powołany Piotr Słowik. W Jaśle od kilku lat nie ma siedziby PO. Dobiero w kwietniu 2017 roku swoje biuro poselskie otworzyła posłanka Joanna Frydrych. 

Adam Jurczyk - sekretarz Koła PO RP w Jaśle

Do czasu rozwiązania struktur PO pełniącym obowiązki przewodniczącego powiatowym struktur Platformy Obywatelskiej był Bogusław Kręcisz. Przypominamy, że były Starosta Jasielski Adam Kmiecik stracił funkcję przewodniczącego powiatowej Platformy Obywatelskiej w lipcu 2009 roku. Wówczas to wraz z przewodniczącym został odwołany zarząd powiatowy oraz zarządy kół Platformy Obywatelskiej w powiecie jasielskim.

Joanna Frydrych - posłanka Platformy Obywatelskiej

Natomiast w dniu 22 października 2013 roku odbyło się posiedzenie Rady Powiatu Jasielskiego Platformy Obywatelskiej, na którym wybrano Zarząd Powiatu na 4 lata. Przewodniczącym Zarządu Zarządu Powiatowego Platformy Obywatelskiej został wybrany  Adam Kmiecik, którego poparło 44 delegatów. Wiceprzewodniczącym Zarządu został wybrany Bogusław Kręcisz oraz Andrzej Gajecki.

Spotkanie posłów PO z mieszkańcami  Jasła i powiatu jasielskiego  -  " Polska obywatelska, obywatelskie Podkarpacie" - Zdj. arch.

Poniżej publikujemy komunikat o powołaniu Koła Platformy Obywatelskiej dla powiatu jasielskiego

W imieniu Zarządu Koła Platformy Obywatelskiej RP w Jaśle pragnę poinformować za Państwa pośrednictwem lokalną społeczność o powołaniu Koła PO RP w Jaśle. Koło ma charakter terytorialny i obejmuje powiat jasielski.

Wybrany został zarząd w składzie:

1. Piotr Słowik - przewodniczący

2. Andrzej Czajka - wiceprzewodniczący

3. Adam Jurczyk - sekretarz

4. Klaudia Bernacka - skarbnik

5. Beata Piotrowska - członek zarządu

6. Ireneusz Hendzel - członek zarządu

Zapraszamy do współpracy osoby, którym bliskie są wartości reprezentowane przez nasze ugrupowanie.

W szczególny sposób zachęcamy do aktywności ludzi młodych. Jesteśmy otwarci na wszystkich, którzy mają ciekawe pomysły i chcą rozwoju naszego miasta i powiatu.

 

Z wyrazami szacunku

Piotr Słowik

Przewodniczący Koła PO RP w Jaśle

Liczba odsłon: 3863


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~Edward  |  środa, 29 maja 2019 09:12
Popieram Was z Francji i jestem przekonany ze beda w Polsce zmiany (Edward, dawny mieszkaniec powiatu Jasielskiego)
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2019