niedziela, 25 lutego 2018, imieniny: Cezary, Konstancjusz
Artykuły
ODPOWIE ZA ZDEMOLOWANIE GABINETU ZABIEGOWEGO
08 sierpnia 2017 | Dział: Na sygnale | Region: Miasto Jasło
31-letni mieszkaniec powiatu jasielskiego usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia. W niedziele nad ranem zdemolował gabinet zabiegowy jasielskiego szpitala. Mężczyzna był kompletnie pijany, miał blisko 4 promile. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór.

Zdj. KWP 

 

Do tego zdarzenia doszło w niedzielę około godz. 3, w szpitalu w Jaśle. Jak ustalono mężczyzna, któremu udzielano pomocy medycznej, w pewnym momencie zaczął się bardzo agresywnie zachowywać wobec personelu medycznego i demolować ambulatorium chirurgiczne. Policjanci zatrzymali 31-latka, był kompletnie pijany, miał blisko 4 promile alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnego aresztu do wytrzeźwienia.

Policjanci przesłuchali świadków i ustalili okoliczności tego zdarzenia. Zgromadzony w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu uszkodzenia mienia. Prokurator zastosował wobec 31-latka policyjny dozór. Przestępstwo, którego się dopuścił zagrożone jest karą od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.  

KWP Rzeszów 

Liczba odsłon: 1432


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Roksana Węgiel z Jasła wygrała pierwszą polską edycję The Voice Kids - Zobacz film
28 lutego 2018
Finał pierwszej polskiej edycji "The Voice Kids" został rozstrzygnięty.  ;13-letnia Roksana Węgi..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2018
realizacja: indemi.pl