wtorek, 27 lutego 2024, imieniny: Anastazja, Gabriel
Artykuły
Oddaj głos na Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle
15 listopada 2023 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

Weź udział w głosowaniu na projekt "Teleanioł jasielski – usługi sąsiedzkie i teleopieka dla osób starszych niesamodzielnych"Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle znalazł się w finale wojewódzkiego konkursu „Podkarpackie Mistrzowskie Zmiany” w kategorii Mistrz Zdrowia.

Projekt skierowany jest do 35 osób powyżej 60 roku życia. Uczestnicy sami wybierają zaufanego sąsiada lub sąsiadki, którym GOPS zleca opiekę i wsparcie nad seniorem przez 40 godzin w miesiącu.

Osoby starsze mają również dostęp do opasek życia, które wysyłają automatyczne powiadomienia w sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia do Centrum Teleopieki. Osoba sprawująca opiekę nad osobą niesamodzielną również dostaje powiadomienie o zagrożeniu seniora.

Głosować można raz dziennie do 17 listopada 2023 r. godziny 17:00.Link do głosowania: https://mistrzowskiezmiany.pl/nominacje/teleaniol-jasielski-uslugi-sasiedzkie-i-teleopieka-dla-osob-starszych-niesamodzielnych/

Zwycięzców w poszczególnych kategoriach poznamy 8 grudnia 2023 r.

Serdecznie dziękujemy za oddane głosy!

Liczba odsłon: 1058


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Wójt gminy Jasło Wojciech Piękoś daje ponad 7 mln złotych na przebudowę 42 dróg gminnych
27 lutego 2024
Wójt gminy Jasło Wojciech Piękoś realizuje szereg inwestycji drogowych na terenie całej g..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2024