sobota, 06 czerwca 2020, imieniny: Dominika, Norbert
Artykuły
oCZYTAna OD DZIECKA! Spotkanie z Marią Krasowską
15 maja 2019 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza na spotkanie autorskie z Marią Krasowską połączone z interaktywnym wykładem motywacyjnym – 21 maja 2019 r. godz. 10.00.

Maria Krasowska jest rzeszowianką. Ma 22 lata. Jej zainteresowania to: pisanie powieści, czytanie, taniec nowoczesny, akrobatyka, gimnastyka, biznes, astronomia i podróże. Prowadzi trzy kanały na YouTube. Pierwszą powieść Wyspa X wydała w 2017 r. W maju 2018 r. ukazała się jej kolejna książka pt. Banda niematerialnych szaleńców.

Podczas spotkania młodzież zapozna się z powieściami autorki oraz usłyszy o jej ścieżce wchodzenia w dorosłość inspirowanej literaturą, zamiłowaniu do podróży, a także o tym, jak spełniać swoje marzenia i rozwijać pasje. Spotkanie będzie dodatkowo okazją do tego aby uczestnicy mogli przekonać się, że "Książki rządzą" na bazie aktywności autorki na kanale YouTube.

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu ZaPODAJ KSIĄŻKĘ! dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Patronat medialny nad projektem objęły: Polskie Radio Rzeszów, Radio Trendy, TVP Rzeszów, Telewizja Obiektyw, Internetowa Telewizja Południe, Telewizja Jasło, Fakty Jasielskie, Obiektyw Jasielski, Gazeta Codzienna Nowiny oraz portale internetowe: twojejaslo.pl i wirtualnejaslo.pl.

Współorganizatorzy projektu: Jasielski Dom Kultury, Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle, Księgarnie Nova.

Spotkanie odbędzie się 21 maja 2019 r. o godz. 10.00 w Czytelni Regionalnej MBP w Jaśle, ul. Kołłątaja 1.

 

Liczba odsłon: 1046


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~LouisFoeks  |  niedziela, 02 czerwca 2019 05:41
Pardon me, maybe not quite in the topic, but I want to share good free library of sounds in different formats mp3, wav, ogg.
 
Here is the address of this site: pro-sound.org. It is a collection of sounds, effects, samples and high-quality music that you can listen online.
or download. You can find suitable sounds through a search on the site or in the desired category of sounds.
 
Here is the link: Sound set
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
DZISIAJ ŚWIATOWY DZIEŃ ROWERU
04 czerwca 2020
Światowy Dzień Roweru obchodzony jest od 2018 roku. Ideą tego dnia jest promowanie roweru jako nieza..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2020