piątek, 21 lutego 2020, imieniny: Eleonora, Feliks
Artykuły
NIETRZEŹWY 19-LATEK DACHOWAŁ SAMOCHODEM
23 sierpnia 2019 | Dział: Na sygnale | Region: Miasto Jasło

Policjanci pracowali wczoraj na miejscu groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Około godz. 21, w Kołaczycach na ulicy Jana Pawła II, 19-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego zjeżdżając ze wzniesienia osobowym oplem stracił panowanie nad samochodem i dachował. Był nietrzeźwy.

Fot. KPP Jasło

Wczoraj po godzinie 21, dyżurny jasielskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Kołaczycach na ul. Jana Pawła II. Z przekazanych informacji wynikało, że kierujący osobowym oplem stracił panowanie nad pojazdem i dachował.  Interweniujący policjanci potwierdzili to zgłoszenie. Podczas wykonywanych czynności okazało się, że kierujący samochodem 19-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego był pijany. Alkomat wskazał w jego organizmie 1,6 promila alkoholu.

Fot. KPP Jasło 

19-latek oraz pasażerka samochodu nie odnieśli obrażeń. Funkcjonariusze zatrzymali młodemu kierowcy prawo jazdy. 

Postępowanie w sprawie kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz spodowodowania zagrożenia w ruchu drogowym prowadzi Posterunek Policji w Kołaczycach. 

podkarpacka.policja.gov.pl

Liczba odsłon: 1527


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2020