poniedziałek, 26 lutego 2024, imieniny: Aleksander, Dionizy
Artykuły
NATANEK, SYN POLICJANTA Z JAROSŁAWSKIEJ KOMENDY POTRZEBUJE POMOCY
04 grudnia 2023 | Dział: Na sygnale | Region: Miasto Jasło

5-letni Natan, syn policjanta Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu, potrzebuje pomocy. Natanek cierpi na niedowład wiotki 4-kończynowy, ma znaczne opóźnienie rozwoju psychoruchowego, wielkogłowie i jest obserwowany w kierunku zaburzeń metabolicznych/genetycznych. Lekarze są jednomyślni. By chłopiec mógł zacząć chodzić i się komunikować potrzebna jest intensywna rehabilitacja metodą Vojty i terapia neurologopedyczna.

Tata 5-letniego Natanka, na co dzień troszczy się o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu jarosławskiego. Jest funkcjonariuszem Wydziału Ruchu Drogowego Komedy Powiatowej Policji w Jarosławiu. Teraz to on potrzebuje pomocy w walce o zdrowie swojego synka.

Natan cierpi na niedowład wiotki 4-kończynowy, ma znaczne opóźnienie rozwoju psychoruchowego, wielkogłowie i jest obserwowany w kierunku zaburzeń metabolicznych/genetycznych. Natanek nie mówi, ma duże problemy z jedzeniem, a jego rozwój psychiczny i fizyczny jest znacznie opóźniony.

Obecnie lekarze są jednomyślni. By Natanek mógł zacząć chodzić i się komunikować, potrzebuje intensywnej rehabilitacji metodą Vojty i terapii neurologopedycznej. Jeden turnus rehabilitacyjny kosztuje 3 tys. zł, a takich turnusów potrzebuje przynajmniej kilku w roku.

Natanka można wspomóc przez zbiórkę na siepomaga.pl.

KWP Rzeszów

Liczba odsłon: 865


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Dziesiątki osób na szlaku z Folusza na Magurę Wątkowską
25 lutego 2024
W otulinie Magurskiego Parku Narodowego leży wieś Folusz. Miejsce te jest odwiedzane przez turyst&oa..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2024