wtorek, 28 marca 2023, imieniny: Aniela, Antoni
Artykuły
Nabór do Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Jaśle
17 stycznia 2023 | Dział: Kultura i przegląd prasy | Region: Miasto Jasło

Od dzisiaj (16 stycznia) rozpoczyna się nabór przedstawicieli organizacji pozarządowych do Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Jaśle (MRDPP) na drugą kadencję. Prawo zgłoszenia swojego kandydata na członka rady ma każda organizacja pozarządowa działająca na terenie Jasła. Nabór trwa do 30 stycznia br.

MRDPP w Jaśle jest organem konsultacyjnym i opiniodawczym powoływanym przez Burmistrza Miasta Jasła. Członkowie rady pełnią funkcję społecznie. Zgodnie z podjętą przez Radę Miejską Jasła uchwałą, MRDPP składa się z 12 przedstawicieli w tym: 6 przedstawicieli organizacji prowadzących działalność na terenie miasta, 3 przedstawicieli Rady Miejskiej Jasła oraz 3 przedstawicieli Burmistrza Miasta Jasła.

Zgłoszenia można dokonać poprzez przesłanie wymaganych dokumentów na adres pocztowy urzędu (ul. Rynek 12, 38-200 Jasło) lub poprzez elektroniczną skrzynkę ePUAP Urzędu Miasta w Jaśle. Wzory formularzy i oświadczeń znajdują się na stronie internetowej pod linkiem:

https://um.jaslo.pl/pl/informacja-dla-organizacji-pozarzadowych-nabor-do-miejskiej-rady-dzialalnosci-pozytku-publicznego-w-jasle-ii-kadencji/

oraz dostępne są w kancelarii ogólnej Urzędu Miasta w Jaśle (parter, pok. 19) w godzinach pracy urzędu. Wzory wymaganych dokumentów można również otrzymać w formie elektronicznej po zgłoszeniu takiej potrzeby na adres poczty elektronicznej: bis@um.jaslo.pl

 

 

Po upływie terminu do zgłaszania kandydatów na członków do MRDPP, Burmistrz Miasta Jasła powoła zespół, który dokona oceny zgłoszeń pod kątem spełnienia wymogów.

Urząd Miasta w Jaśle

Liczba odsłon: 531


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
W Zarzeczu gmina Dębowiec zderzyły się trzy pojazdy
27 marca 2023
Dziś około godziny 11-tej na drodze wojewódzkiej nr 992  w Zarzeczu gmina Dębowiec doszł..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2023