piątek, 20 lipca 2018, imieniny: Czesław, Hieronim
Artykuły
Moja biblioteka to … - wystawa jubileuszowa w MBP w Jaśle
30 października 2017 | Dział: Kultura i przegląd prasy | Region: Miasto Jasło

W ramach obchodów 70.lecia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle zapraszamy do obejrzenia niezwykłej wystawy Moja biblioteka to …

Nasza biblioteka to nie tylko budynek czy półki z książkami, to dużo więcej… Niezwykli ludzie, nietuzinkowe historie, wspaniałe spotkania i wciąż nowe przygody. Z myślą o 70.leciu biblioteki zrodził się pomysł na kampanię pod hasłem Moja biblioteka. Jednym z jej elementów jest wystawa pod tym samym tytułem. Wystawa szczególna, ukazująca naszą bibliotekę przez pryzmat osób, które ją współtworzą. Ludzi pełnych pasji i twórczego spojrzenia na świat, bibliotekarzy, przedstawicieli współpracujących instytucji, stowarzyszeń, czytelników, sympatyków i przyjaciół biblioteki. Jeśli jesteście ciekawi jaka w ich oczach jest nasza biblioteka, przyjdźcie i obejrzyjcie wystawę!

Wystawę zrealizowano w ramach kampanii „Moja Biblioteka” dzięki wsparciu Urzędu Miasta w Jaśle oraz Studia Fotografii Maxmaks.

Wystawę można oglądać od 27 października 2017 r. w holu MBP w Jaśle, ul. Kołłątaja 1.

Zapraszamy!

MBP Jasło

 

 

 

Liczba odsłon: 520


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Ostrzeżenie o burzach
19 lipca 2018
  Jasło, dnia 19.07.2018 r. MIEJSKIE CENTRUM ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO w Jaśle   Bi..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2018