poniedziałek, 26 lutego 2024, imieniny: Aleksander, Dionizy
Artykuły
Miniturniej e-sportowy w GEN-ie. Ruszyły zapisy
01 grudnia 2023 | Dział: Sport | Region: Miasto Jasło

W piątek (8 grudnia br.) w Generatorze Nauki GEN w Jaśle (ul. Bednarska 2) rozegrany zostanie miniturniej e-sportowy. Jego organizacja spocznie na brakach uczniów Zespołu Szkół Technicznych, którzy postanowili włączyć się w organizację pierwszej edycji Festiwalu Nauki sciFestGEN#1. Do udziału w zabawie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 13 roku życia. Gracze będą mogli wybrać pomiędzy dwoma popularnymi tytułami: League of Legends i Counter-Strike. Szykuje się ekscytująca rywalizacja. Zapisy potrwają do najbliższej środy (6 grudnia).

Gra w gry komputerowe jest jedną z najpopularniejszych form spędzania wolnego czasu przez dzieci i młodzież. Z każdym kolejnym rokiem środowisko fanów gier komputerowych rośnie w siłę. Dlatego też postanowiliśmy uwzględnić w programie zbliżającego się wielkimi krokami Festiwalu Nauki sciFestGEN#1 organizację miniturnieju e-sportowego.

Przygotowaniem rozgrywek zajęli się uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Jaśle. Turniej zostanie rozegrany w systemie 1 vs 1. Gracze będą mogli wybrać jedną z dwóch gier: League of Legends i Counter-Strike. Na zwycięzców czekać będą upominki.

Zapisy do turnieju już trwają. Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: gen@um.jaslo.pl.

Pobierz, wypełnij i prześlij FORMULARZ ZGŁOSZENIIOWY Na zgłoszenia czekamy do 6 grudnia br. (do godz. 12.00).

 

Marcin Dziedzic

GEN Jasło

 

Liczba odsłon: 608


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Dziesiątki osób na szlaku z Folusza na Magurę Wątkowską
25 lutego 2024
W otulinie Magurskiego Parku Narodowego leży wieś Folusz. Miejsce te jest odwiedzane przez turyst&oa..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2024