środa, 26 czerwca 2019, imieniny: Jan, Jeremiasz
Artykuły
Miłość szuka mieszkania – spektakl teatralny w MDK
14 grudnia 2018 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

Teatr Epicentrum wraz z Młodzieżowym Domem Kultury w Jaśle serdecznie zapraszają na spektakl teatralny „Miłość szuka mieszkania”, który zostanie wystawiony w MDK w dniu 27 grudnia 2018 r. o  godz. 18.00.

 

,,Miłość szuka mieszkania" to sztuka napisana przez Jerzego Jurandota w czasie okupacji, którą wystawiał w getcie dla mieszkańców.

Komedia? W tych czasach? Kto by pomyślał... A jednak... Było to jedyne wyjście, które dawało możliwość oderwania się od szarej rzeczywistości. Ludzie śmiali się, zapominali, choć na chwilę, o ciężkim losie. Jest to farsa, opowiadająca o perypetiach miłosnych młodych mieszkańców getta.

Jeśli w tym poświątecznym czasie chcesz spotkać się z kulturą i zaczerpnąć dawki pięknych emocji, przyjdź i wciągnij się z nami w ten inny świat. Wskazany zarówno śmiech, jak i łzy! Obsada: Magda Kuźnik - Stefcia Dominik Buksa - Edmund Zuzanna Batka - Ada Mateusz Figiel - Marian Judyta Jakubińska - Gospodyni Sylwia Sokołowska - Niusia Kamil Bzukała - Józek Tomasz Zieliński - Zylberman Maciej Pierzchała - Finkelstein REŻYSERIA - Jan Korwin-Kochanowski Wejściówki na spektakl nabyć można w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle.

Serdecznie zapraszamy!

MDK w Jaśle

Liczba odsłon: 805


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2019