środa, 26 czerwca 2019, imieniny: Jan, Jeremiasz
Artykuły
Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt- SP Dębowiec
14 grudnia 2018 | Dział: Sport | Region: Miasto Jasło

W dniu 13.12.2018 na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Dębowcu został rozegrany Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt.

Turniej odbył się przy współpracy ze Stowarzyszeniem Gimnazjum Dębowiec, które otrzymało fundusze na przeprowadzenie działania w ramach projektu “Dreams&Teams” British Council oraz dzięki polskiemu realizatorowi tego działania – Programowi English Teaching- za co serdecznie dziękujemy.

Dzięki programowi udało się nawiązać ciekawą współpracę UKS Dębowiec- Sk Elba Presov. Zawodniczki poza rywalizacją na boisku, spędziły ciekawie czas – rozmawiając po angielsku i wymieniając się doświadczeniami edukacyjno- sportowymi w Polsce i Słowacji.

 Kolejne wydarzenia sportowe z udziałem tych drużyn przd nami. Gośmi turnieju były również dwie zaprzyjaźnione drużyny : UKS MOSiR Jasło i  Ekstrim Gorlice. Działanie Dreams & Teams spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem innych drużyn, mamy więc nadzieję, że jest to początek tego Programu nie tylko w Gminie Dębowiec.

tekst/Zdj. UG Dębowiec

Liczba odsłon: 1029


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2019