środa, 21 lutego 2024, imieniny: Eleonora, Feliks
Artykuły
Marta Misiołek dyrektorem DPS w Foluszu
26 stycznia 2023 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

Zarząd Powiatu w Jaśle, w dniu 24 stycznia br., zatrudnił na stanowisku dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Foluszu Martę Misiołek. Teraz to ona będzie kierować pracą DPS-u.

Marta Misiołek - dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Foluszu

Dotychczasowy dyrektor DPS-u Karol Adamski złożył rezygnację i jego stosunek pracy został rozwiązany za porozumieniem stron z dniem 31 lipca 202 r. W jego miejsce, Zarząd Powiatu powierzył pełnienie obowiązków - do czasu powołania dyrektora - Monice Wójcickiej.

We wtorek, 24 stycznia br., Zarząd Powiatu w Jaśle, w drodze awansu wewnętrznego, zatrudnił na stanowisku dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Foluszu Martę Misiołek.  Posiada ona długoletnie doświadczenie w pracy w jednostkach pomocy społecznej – wcześniej zatrudniona była m.in. w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Jaśle i w Powiatowym Urzędzie Pracy w Jaśle. Z Domem Pomocy Społecznej w Foluszu związana jest zawodowo od wielu lat, a od 2018 r. była kierownikiem Działu Bezpośredniego Wsparcia Mieszkańca.

Powiat Jasło

Liczba odsłon: 2210


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~haha  |  czwartek, 26 stycznia 2023 17:22
Jak jest konkurs na stanowisko to i tak wygrywa ta osoba co ma wygrać tak było za PO jest i teraz w jakim ty świecie żyjesz "zet"
#2  ~Pracownica DPS  |  czwartek, 26 stycznia 2023 12:03
Jak można awansować osobę która była bezpośrednią przełożoną Pani M. która okradała mieszkańców. Za brak nadzoru powinna być współoskarżona a nie awansować. Skandal
#3  ~zet  |  czwartek, 26 stycznia 2023 10:51
Jest konkurs na to stanowisko, czy go już nie ma. Czy ktoś mi na to pytanie odpowie
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Odbyło się sprawozdanie osobnickiej jednostki strażackiej. Nagrodzono zasłużonych członków orkiestry
20 lutego 2024
W Osobnicy odbyło się zebranie sprawozdawcze jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej, połączone z..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2024