wtorek, 28 marca 2023, imieniny: Aniela, Antoni
Artykuły
Marta Misiołek dyrektorem DPS w Foluszu
26 stycznia 2023 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

Zarząd Powiatu w Jaśle, w dniu 24 stycznia br., zatrudnił na stanowisku dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Foluszu Martę Misiołek. Teraz to ona będzie kierować pracą DPS-u.

Marta Misiołek - dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Foluszu

Dotychczasowy dyrektor DPS-u Karol Adamski złożył rezygnację i jego stosunek pracy został rozwiązany za porozumieniem stron z dniem 31 lipca 202 r. W jego miejsce, Zarząd Powiatu powierzył pełnienie obowiązków - do czasu powołania dyrektora - Monice Wójcickiej.

We wtorek, 24 stycznia br., Zarząd Powiatu w Jaśle, w drodze awansu wewnętrznego, zatrudnił na stanowisku dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Foluszu Martę Misiołek.  Posiada ona długoletnie doświadczenie w pracy w jednostkach pomocy społecznej – wcześniej zatrudniona była m.in. w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Jaśle i w Powiatowym Urzędzie Pracy w Jaśle. Z Domem Pomocy Społecznej w Foluszu związana jest zawodowo od wielu lat, a od 2018 r. była kierownikiem Działu Bezpośredniego Wsparcia Mieszkańca.

Powiat Jasło

Liczba odsłon: 1751


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~haha  |  czwartek, 26 stycznia 2023 17:22
Jak jest konkurs na stanowisko to i tak wygrywa ta osoba co ma wygrać tak było za PO jest i teraz w jakim ty świecie żyjesz "zet"
#2  ~Pracownica DPS  |  czwartek, 26 stycznia 2023 12:03
Jak można awansować osobę która była bezpośrednią przełożoną Pani M. która okradała mieszkańców. Za brak nadzoru powinna być współoskarżona a nie awansować. Skandal
#3  ~zet  |  czwartek, 26 stycznia 2023 10:51
Jest konkurs na to stanowisko, czy go już nie ma. Czy ktoś mi na to pytanie odpowie
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
W Zarzeczu gmina Dębowiec zderzyły się trzy pojazdy
27 marca 2023
Dziś około godziny 11-tej na drodze wojewódzkiej nr 992  w Zarzeczu gmina Dębowiec doszł..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2023