piątek, 05 czerwca 2020, imieniny: Bonifacy, Waleria
Artykuły
Maria Kurowska reprezentuje Jasło i Powiat Jasielski w Warszawie, a Wojciech Zając w Rzeszowie
26 listopada 2019 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

Dziś radni Sejmiku Województwa Podkarpackiego dokonali wyboru członka Zarządu Województwa Podkarpackiego oraz wiceprzewodniczącego Sejmiku Województwa Podkarpackiego VI kadencji.

Wojciech Zając - wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego

Wiceprzewodniczącym Sejmiku Województwa Podkarpackiego został wybrany Wojciech Zając z Jasła. 

Maria Kurowska - posłanka  RP z ramienia Solidarnej Polski 

Podczas dzisiejszej Sesji Sejmiku Województwa Podkarpackiego,  radni powołali Annę Huk z Radymna  na członka zarządu województwa podkarpackiego. Anna Huk zastąpiła Marię Kurowską, która w październiku br. została posłem.

Wojciech Zając objął tę funkcję po Teresie Pamule, która została wybrana posłem i reprezentuje Województwo Podkarpackie w Sejmie.

Anna Huk - podobnie jak Maria Kurowska reprezentuje partię Zbigniewa Ziobro " Solidarną Polskę". 

Ł.S. 

Liczba odsłon: 3609


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~As  |  czwartek, 28 listopada 2019 20:55
A kogo to obchodzi?
#2  ~ELA  |  czwartek, 28 listopada 2019 09:54
CZY TO AŻ TAKA REWELACJA ,ŻEBY ARTYKUŁ O TYM PISAĆ??
#3  ~7  |  czwartek, 28 listopada 2019 08:45
Pchają miernotę, ale i tak będzie miernotą zawsze.
#4  ~Reprezentacja  |  środa, 27 listopada 2019 23:23
Krzysztof Kononowicz reprezentuje Białystok na you tube.
#5  ~WSEDC  |  środa, 27 listopada 2019 18:36
Dzisiaj przejeżdżałem z Krosna przez jasło pół godziny o godz 17.Czy to jest efekt pracy tych radnych i posłów z Jasła
#6  ~kom  |  środa, 27 listopada 2019 13:51
Lewandowski reprezentuje Polskę w Monachium
#7  ~mieszkaniec  |  środa, 27 listopada 2019 12:28
I DLATEGO będzie tak jak było, czyli świetnie !
P.S. Dla KOGO ?
#8  ~MK Fan  |  środa, 27 listopada 2019 11:43
A kiedy tekst o tym, jak reprezentantka Jasła w sejmie wsparła wybór komunistycznego prokuratora do Trybunału Konstytucyjnego?
#9  ~stary zgred  |  środa, 27 listopada 2019 07:22
PZPR