poniedziałek, 08 sierpnia 2022, imieniny: Cyryl, Emil
Artykuły
Majówka z Tadeuszem Chudeckim
06 kwietnia 2022 | Dział: Rozrywka | Region: Miasto Jasło

Znamy już nowy termin koncertu Tadeusza Chudeckiego. Kolorowe show „Tadek inaczej” odbędzie się 20 maja br. o godz. 18.00. Bilety w cenie 40 zł. są do nabycia w sekretariacie JDK lub online, natomiast te zakupione na wcześniejszy termin zachowują ważność.

Znany i lubiany artysta wystąpi zautorską interpretacją popularnych hitów, napisanych przez wybitnych kompozytorów i autorów tekstów.Podczas koncertu usłyszymy utwory z repertuaru m.in. Edith Piaf, Władimira Wysockiego, Heleny Vondrackovej, Adriano Celentano, Andrzeja Zauchy, Wojciecha Młynarskiego, Agnieszki Osieckiej, Marii Koterbskiej, Zbigniewa Wodeckiego i innych. Będą to piosenki o miłości, tęsknocie i rozstaniach. Piosenki poważne i wesołe, beztroskie i głupie. Piosenki do myślenia, do przeżywania, ale i do wspólnego śpiewania i zabawy. Będą także opowieści o podróżach i kolorach życia.

Aktorowi towarzyszyć będą muzycy: Piotr Iwański, Radosław Mysłek, Michał Zuń oraz Daniel Peszko.

(jdk)

 

Liczba odsłon: 703


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2022