niedziela, 20 października 2019, imieniny: Irena, Jan
Artykuły
Łemkowie z USA żądają remontu drogi z Ożennej do Krempnej
08 lipca 2019 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

Poniżej publikujemy list mieszkańców Łemkowskich Karpat, skierowany do Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Rzeszowie , popierający remont drogi z Krempnej przez Żydowskie do Ciechani

Żydowskie, dnia 7 lipca 2019 roku 

     

                                  

Żydowskie, dnia 7 lipca 2019 roku  

                                                                                                     Żydowskie, dnia 7 lipca 2019 roku        

                                                                                                                                      Żydowskie, dnia 7 lipca 2019 roku    

    Żydowskie, dnia 7 lipca 2019 roku  

     Żydowskie, dnia 7 lipca 2019 roku  

Powiat Jasło                                                                                                                                                                                                               

 

 

 

Liczba odsłon: 3453


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~tralala  |  wtorek, 13 sierpnia 2019 14:41
Do Asa:
Ano takie, że przez Beskid Niski biegły szlaki przerzutowe na Węgry. Najważniejsze dwa przez Piwniczną - Muszynę, a drugi przez Jaśliska - Czeremchę.
Problemów z przerzutem w Beskidzie Nieskim nie było, problemem byli na Słowacji Hlinkowcy i Siczowicy.
Jest w sieci artykuł "Kurierskie szlaki przez Łemkowszczyznę", polecam.
#2  ~Pan Saszek  |  sobota, 13 lipca 2019 17:10
Bardzo miło mi się zrobiło gdy przeczytałem ten list. Nareszcie ktoś zabrał stanowczy głos w tej sprawie poza ekoterrorystami. Niech ekolodzy wsadzą sobie gdzieś te ich 9tyś. głosów, które zbierali gdzies w Warszawie. Niech zbierają podpisy w okolicach najbardziej dotkniętych sprawą. Popieram budowe drogi .
#3  ~Serdeczne za  |  piątek, 12 lipca 2019 21:26
Ci co mieszkają na miejscu powinni mieć prawo głosu a nie ekoterroryści z Warszawy. Droga musi być panie starosto kochany.
#4  ~Jestem za  |  piątek, 12 lipca 2019 21:24
Popieram z całego serca. Droga powinna być odremontowana a ekolodzy niech się wezmą za własne sprawy a nie zatrówajom komuś życie.
#5  ~Kazimierz  |  piątek, 12 lipca 2019 21:19
W 100 % popieram. Droga powinna być wyremontowana a organizacje ekoterrorystyczne powinny przestać zatrówać życie mieszkańcą Krempnej. Mówią że wyremontowana droga ma być żezią dla zwierząt, co za beszczelny nieuzasadniony argument. Niech zajżą do statystyk zwierząt które zostały zabite na drodze w Magurskim Parku Narodowym bo wynoszą one okrągłe zero.
#6  ~jestem za...  |  wtorek, 09 lipca 2019 09:54
słusznym remontem tej drogi, ...ale 10.07. w telewizji makabryczny film o Wołyniu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...
#7  ~kom  |  poniedziałek, 08 lipca 2019 23:57
Łemkowie z Ameryki nie muszą finansować tej inwestycji, bo
pieniądze na nią są. Trzeba je tylko spożytkować. Co do wspierania
UPA, to akurat Łemkowie byli w tej sprawie neutralni.
#8  ~Jacek  |  wtorek, 09 lipca 2019 00:35
No to teraz czekamy na Łemkow z Ukrainy.
#9  ~CoToDa  |  poniedziałek, 08 lipca 2019 21:31
Czy na Żydowskiem za sanacji, mieszkali nasi starsi bracia w wierze ?
#10  ~DaToCo  |  poniedziałek, 08 lipca 2019 21:28
Bravo bracia z hameryki. Droga musi byc wyrychtowana
#11  ~Asa  |  poniedziałek, 08 lipca 2019 18:38
Panie redaktorze proszę o zbadanie i podanie faktów historycznych w zakresie poparcia jakiego ludność łemkowska udzielała UPA a jakiej AK W trakcie II wojny światowej?
#12  ~jaślanin  |  poniedziałek, 08 lipca 2019 18:24
śmiechu warte, niestety ale nasi obecni lub byli obywatele lubią wywierać wpływ na nasz kraj podczas gdy już nic ich z nim nie wiąże, bo są amerykanami, doskonale to widać przy wyborach
#13  ~SM  |  poniedziałek, 08 lipca 2019 15:58
dali noge do Ameryki a teraz żądają???ale jaja!
na Brooklinie se drogę róbta madefakerki Ziew
#14  ~Jan  |  poniedziałek, 08 lipca 2019 15:15
no to jak popierają to rozumiem, że również zorganizują finansowe poparcie....
#15  ~mieszkaniec  |  poniedziałek, 08 lipca 2019 14:17
Remont drogi musi być koniec kropka.
#16  ~Łemko  |  poniedziałek, 08 lipca 2019 13:08
Bardzo ważny głos w tej sprawie - kluczowy! Proszę redakcję o nagłośnienie!
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Dla Pana Boga i moich wyborców nie ma rzeczy niemożliwych - mówi posłanka Maria Kurowska . ZOBACZ FILM
19 października 2019
Maria Kurowska zdobyła mandat poselski startując do Sejmu z 21. miejsca listy wyborczej Prawa i Spra..