poniedziałek, 26 lutego 2024, imieniny: Aleksander, Dionizy
Artykuły
Laureaci konkursu „Bezpieczne Wakacje 2023” odebrali nagrody
29 listopada 2023 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

Zwycięzcy powiatowego etapu konkursu plastycznego pn. "Bezpieczne Wakacje 2023", odebrali z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle pamiątkowe dyplomy oraz atrakcyjne nagrody. W uroczystości uczestniczyli także rodzice.

fot. KPP Jasło

Wczoraj o godz. 12, w Sali Konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Jaśle, odbyło się wręczenie nagród laureatom powiatowego etapu konkursu pn. "Bezpieczne Wakacje 2023".

W uroczystości udział wziął Komendant Powiatowy Policji w Jaśle mł. insp. Krzysztof Łopuszański, który przywitał zwycięzców oraz towarzyszących im rodziców. Podziękował wszystkim nagrodzonym za udział, gratulował osiągniętych sukcesów oraz zachęcał do aktywnego udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Zwycięzcy etapu powiatowego otrzymali atrakcyjne nagrody oraz pamiątkowe dyplomy, ufundowane ze środków Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jaśle oraz Gminnych Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jaśle, Tarnowcu, Krempnej, Kołaczycach, Skołyszynie, Brzyskach, Nowym Żmigrodzie, Osieku Jasielskim i Dębowcu.

Wszystkim laureatom gratulujemy i zapraszamy do udziału w przyszłorocznej edycji!

dl

 

Liczba odsłon: 862


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Dziesiątki osób na szlaku z Folusza na Magurę Wątkowską
25 lutego 2024
W otulinie Magurskiego Parku Narodowego leży wieś Folusz. Miejsce te jest odwiedzane przez turyst&oa..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2024