wtorek, 26 września 2023, imieniny: Cyprian, Euzebiusz
Artykuły
Ogłoszenie dotyczące przyznania środków finansowych na realizację programu „Zajęcia klubowe w WTZ”
06 czerwca 2023 | Dział: Na sygnale | Region: Miasto Jasło

Informuję, że Oddział Podkarpacki Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych wyznaczył od dnia 1 czerwca 2023 r. do dnia 30 czerwca 2023 r.  termin naboru wystąpień samorządów powiatowych o przyznanie środków finansowych na realizację programu „Zajęcia klubowe w WTZ”.

Dotyczy ona zajęć klubowych, które mają zostać uruchomione i prowadzone od drugiej połowy roku realizacyjnego (tj. od dnia 1 sierpnia 2023 r. do dnia 31 stycznia 2024 r.) oraz zajęć klubowych prowadzonych w WTZ, w których od momentu zakończenia terminu pierwszej tury naboru wystąpień zwiększyła się liczba beneficjentów programu.

Wnioski o dofinansowanie zajęć klubowych Warsztaty Terapii Zajęciowej mogą składać w terminie do dnia 19 czerwca 2023 roku w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Jaśle, Rynek 18, 38-200 Jasło (liczy się data wpływu do jednostki).

Szczegółowe informacje nt. programu dostępne są na stronie www.pfron.org.pl w zakładce „O Funduszu” – „Programy i zadania PFRON” – „Programy realizowane obecnie” – „Zajęcia klubowe w WTZ”.

W razie pytań i wątpliwości można się kontaktować telefonicznie z p. Dorotą Piędel pod nr tel. 017/ 2839-326.

Materiały

Ogłoszenieskan​_ogłoszenia.pdf 0.03MBWniosek o przyznanie środków PFRON na dofinansowanie prowadzenia zajęć klubowych w ramach programu „Zajęcia klubowe w WTZ”.pdfWniosek​_o​_przyznanie​_środków​_PFRON​_na​_dofinansowanie​_prowadzenia​_zajęć​_klubowych​_w​_ramach​_programu​_„Zajęcia​_klubowe​_w​_WTZ”.pdf 0.41MB

 

Liczba odsłon: 613


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Liryczne Jasło zaprasza młodych twórców
26 września 2023
Już po raz dwudziesty dziewiąty Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle i Stowarzyszenie Bibliotekarzy ..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2023