poniedziałek, 06 lutego 2023, imieniny: Antoni, Bogdana
Artykuły
Rząd PIS obiecał tani węgiel i dotrzymał słowa. Mieszkańcy Jasła zapłacą tylko 1780 złotych za tonę węgla
01 grudnia 2022 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

Rząd PIS obiecał tani węgiel i dotrzymał słowa. Mieszkańcy Jasła zapłacą tylko 1780 złotych za tonę węgla.

Maciej Jagielski - kierownik Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego UM Jasła 

381 mieszkańców Jasła złożyło wnioski o zakup węgla po preferencyjnych cenach, w tym na 414 ton orzecha i 50 ton groszku.

Miasto Jasło zdecydowało się na wybór kwalifikowanego dostawcę węgla, którym jest Spółka Węglomat z Trzciany. Węgiel do Jasła będzie dowożony transportem kołowym. Na składzie w Jaśle znajduje się już około 120 – 130 ton węgla.

Rząd Prawa i Sprawiedliwości przyjął ustawę, która określa cenę węgla dla odbiorców indywidualnych w granicach od 1500 do 2000 złotych.

Mieszkańcy Jasła będą płacić kwotę 1780 złotych za tonę węgla, przy czym dodatkowo będą ponosić koszty transportu ze składu, który znajduje się przy ulicy Przemysłowej.

- W dniu jutrzejszym rozpoczniemy komunikowanie się z mieszkańcami,  w celu ustalenia warunków dostawy – oświadczył Maciej Jagielski, kierownik Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Jaśle.

 

Red.

Liczba odsłon: 1491


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~Mario  |  niedziela, 04 grudnia 2022 19:41
Maciek! Wungiel przywiezlim!
PiS daje a Peło rozwozi!
Dobra współpraca przy urnach powraca! ;P
#2  ~Rok  |  niedziela, 04 grudnia 2022 17:05
Jestem .na początku listy o nikt do mnie
Nie dzwonił
#3  ~noi  |  czwartek, 01 grudnia 2022 20:28
PiS daje dodatek na węgiel 3000 zł co za PO tak nie było, no to liczymy jak jest za PiS kupując 2 tony x 1780 zł =3560zł- 3000zł =560 zł:2= 280 zł tonę no i co liki
#4  ~lol  |  czwartek, 01 grudnia 2022 19:08
Przecież PISuary obiecały 998 za tonę !!!!
#5  ~Obserwator  |  czwartek, 01 grudnia 2022 18:11
To jest niska cena? Za rządów PO PSL kupowałem węgiel po 650 zł za tonę
#6  ~liki  |  czwartek, 01 grudnia 2022 17:09
węgiel powinien kosztować 600-700 a nie prawie 2000 barany
#7  ~ddd  |  czwartek, 01 grudnia 2022 16:37
No i co ??? PIS jest dobry !!!!!!!!!!!!
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
183 jasielskich policjantów ujawniło w 2022 roku 1141 przestępstw
05 lutego 2023
W 2022 roku Komenda Powiatowa Policji w Jaśle realizowała zadania przy stanie etatowym 183 policjant..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2023