wtorek, 05 grudnia 2023, imieniny: Anastazy, Gerald
Artykuły
Zarząd Powiatu w Jaśle odznaczył członków Grupy Krynickiej GOPR
30 listopada 2022 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło
Wczoraj, podczas sesji Rady Powiatu w Jaśle, wręczono okolicznościowe odznaczenia dla sześciu ratowników medycznych Grupy Krynickiej Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. W ten sposób Zarząd Powiatu w Jaśle uhonorował członków Grupy z okazji 70-lecia jej istnienia. 

Ratownikom pochodzącym z powiatu jasielskiego wręczono pamiątkowe grawertony w uznaniu dotychczasowych zasług w pełnieniu służby ratowniczej wraz z życzeniami pomyślności w życiu osobistym i w dalszej ofiarnej służbie w ratownictwie górskim.

Grawerton

- Na pewno w ciągu tych 70-ciu lat wielu ratowników przewinęło się przez waszą organizację. Na pewno w ciągu tych 70-ciu lat wielu ludziom pomogliście, być może uratowaliście jakieś życie. W związku z tym Zarząd Powiatu jednogłośnie podjęliśmy decyzję, żeby was w jakiś sposób uhonorować. Na pewno jesteśmy z was dumni, tak jak ze wszystkich sportowców pochodzących z naszego terenu, ze wszystkich znanych ludzi z naszego powiatu. Wy jesteście taką naszą ozdobą – mówił wręczający odznaczenia Jan Muzyka.  

Wśród wyróżnionych znaleźli się: Andrzej Piękoś, Paweł Dacyl, Piotr Szurek, Tadeusz Wójcik, Grzegorz Goleń i Jacek Dubiel.

Liczba odsłon: 1801


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~kamilek z  |  czwartek, 01 grudnia 2022 07:59
Gratulacje!
#2  ~p  |  środa, 30 listopada 2022 15:43
Gratulacje Panowie!!!
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2023