sobota, 03 grudnia 2022, imieniny: Franciszek, Kasjan
Artykuły
30 lat Nowego Stylu. Relacja ze świętowania okrągłej rocznicy firmy
30 września 2022 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

Stylowi od 30 lat” – pod takim hasłem firma Nowy Styl zorganizowała piknik jubileuszowy dla pracowników i ich rodzin. Prawie 5 tysięcy uczestników bawiło się w ostatnią niedzielę na terenie MOSiR w Jaśle. Na dzieci i dorosłych czekała moc atrakcji, m.in. konkursy z nagrodami i koncert zespołu Łzy.

Polonez i trzy krzesła – tak zaczyna się historia firmy, założonej 30 lat temu przez Adama i Jerzego Krzanowskich. A dziś? Nowy Styl współpracuje z markami rozpoznawalnymi na całym świecie. Zespół, który w swoich początkach liczył 7 osób, składa się z kilku tysięcy pracowników. Z 3 krzeseł rozbudował portfolio do kilkuset mebli, które prezentuje w 32 showroomach na całym świecie. I ciągle rośnie. Nie byłoby to możliwe bez pracowników Nowego Stylu! Dlatego właśnie ich wraz z rodzinami firma zaprosiła do wspólnego świętowania jubileuszu podczas niedzielnego pikniku.

Z myślą o uczestnikach przygotowaliśmy program wypełniony po brzegi atrakcjami – mówi Karolina Manikowska, Dyrektor Marketingu w Nowym Stylu. – Ponieważ było to wydarzenie rodzinne, zależało nam na dobrej zabawie zarówno dla dzieci i dorosłych. Najmłodsi mogli szaleć m.in. na dmuchańcach, torze przeszkód czy malować twarze. Dorośli sprawdzali swoje siły np. w bramce celnościowej, mega piłkarzykach, na boisku do koszykówki i siatkówki plażowej, czy też testowali symulatory bezpieczeństwa. Bardzo cieszy nas wysoka frekwencja i dobre nastroje wśród uczestników.

Na terenie jasielskiego MOSiR-u, gdzie odbywało się wydarzenie, można było także oglądnąć galerię prac plastycznych na temat 30-lecia firmy, przygotowaną przez dzieci pracowników. Wszyscy, którzy zgłosili swoje prace zostali nagrodzeni. Poza konkursem plastycznym uczestnicy pikniku mieli możliwość sprawdzić swoją wiedzę w dwóch quizach prowadzonych na żywo. A było o co walczyć – jedną z głównych nagród było krzesło najnowsze gamingowe od Nowego Stylu – Xilium G.

Zarząd Nowego Stylu był obecny na wydarzeniu w komplecie. Panowie Adam Krzanowski, Jerzy Krzanowski, Rafał Chwast i Roman Przybylski podsumowali ze sceny minione 30 lat i podziękowali pracownikom za ich wkład w tworzenie firmy. Życzenia kolejnych lat owocnego rozwoju dla Nowego Stylu złożyli także goście specjalni pikniku – m.in. Prezydent miasta Krosna, pan Piotr Przytocki i Burmistrz miasta Jasła – pan Ryszard Pabian.

Punktem kulminacyjnym wieczoru był koncert zespołu Łzy. Publiczność zgromadzona pod sceną bawiła się do największych hitów tego bandu. Nie zabrakło wśród nich oczywiście najpopularniejszej „Agnieszki”.

Wydarzenie w liczbach – piknik jubileuszowy to:

  • 30 lat Nowego Stylu

  • prawie 5000 uczestników

  • ponad 20 atrakcji dla dzieci i dorosłych

  • 90 minut największych przebojów zespołu Łzy

  • 124 nagrody rozdane w konkursach

  • 2 turnieje sportowe

  • niezliczona ilość dobrej zabawy

 

Liczba odsłon: 3087


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~pryncypał  |  sobota, 01 października 2022 09:07
"Zarząd Nowego Stylu był obecny na wydarzeniu w komplecie" ...a czy byli właściciele z Izraela?
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Gminne ćwiczenia pożarnicze w Załężu
03 grudnia 2022
Dziś w  sobotę (3 grudnia) w Załężu odbyły się gminne ćwiczenia pożarnicze, w których br..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2022