poniedziałek, 03 października 2022, imieniny: Eustachy, Gerard
Artykuły
PROFILAKTYCZNE SPOTKANIE Z UCZESTNIKAMI KOLONII W KOTANI
13 sierpnia 2022 | Dział: Kultura i przegląd prasy | Region: Miasto Jasło

W ramach trwającej akcji "Bezpieczne wakacje", policjanci kontynuują spotkania profilaktyczne z uczestnikami letniego wypoczynku, przypominając o najważniejszych zasadach bezpieczeństwa. W środę policyjni profilaktycy odwiedzili uczestników kolonii w Kotani

  • fot: KPP Jasło

W ramach wakacyjnych działań funkcjonariusze jasielskiej komendy zajmujący się profilaktyką społeczną odwiedzają wypoczywające na terenie naszego powiatu zorganizowane grupy dzieci i młodzieży. Prowadzone działania mają na celu uświadamianie najmłodszych na temat występujących zagrożeń. 

Fot: KPP Jasło

 

W minioną środę mundurowi z Jasła i Nowego Żmigrodu odwiedzili uczestników kolonii w miejscowości Kotań. Podczas wizyty funkcjonariusze przypomnieli słuchaczom zasady bezpiecznych kąpieli na akwenach i przestrzegali przed pływaniem w miejscach niedozwolonych. Zwracali także szczególną uwagę na niebezpieczne sytuacje, które mogą wystąpić podczas letniego wypoczynku. W trakcie prelekcji przypominali, jak należy się zachować podczas sytuacji kryzysowych i gdzie szukać pomocy.

Realizowane działania profilaktyczne cieszą się dużym zainteresowaniem oraz poparciem ze strony organizatorów i opiekunów zorganizowanych grup młodzieży wypoczywającej na terenie naszego powiatu i niewątpliwie wpływają na zminimalizowanie ryzyka wystąpienia niepożądanych i niebezpiecznych sytuacji.  

  pw

 

 

 

Liczba odsłon: 563


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Głosuj na numer 9: Jasło – łączy nas krew
07 października 2022
10 projektów zgłoszonych przez mieszkańców Jasła  walczy o głosy w ramach Jasiels..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2022