niedziela, 14 sierpnia 2022, imieniny: Alfred, Euzebiusz
Artykuły
Jasło : Nagrody sportowe wręczone
24 czerwca 2022 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

62 nagrody – 33 nagrody finansowe (25 dla sportowców i 8 dla trenerów) oraz 29 wyróżnień (25 dla sportowców i 4 dla działaczy sportowych) przyznał Ryszard Pabian burmistrz Jasła. Uroczyste wręczenie nagród za osiągnięcia w dziedzinie sportu w 2021 roku odbyło się 23 czerwca w Jasielskim Domu Kultury. 

Nagrody zostały przyznane za osiągnięcia na szczeblu regionalnym, krajowym oraz międzynarodowym w następujących dyscyplinach: piłka nożna, piłka siatkowa, sporty walki (judo, karate), pływanie, narciarstwo biegowe i rolkarstwo oraz speedcubing.

Nagroda za osiągnięcia o szczeblu europejskim i światowym

  • Kamil Mastaj – złoty medalista Mistrzostw Europy oraz złoty medalista Mistrzostw Świata, reprezentant Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate

Nagrody za osiągnięcia na szczeblu krajowym

  • Karolina Koś – złota medalistka Mistrzostwach Polski Niewidomych i Słabowidzących, reprezentantka Przemyskiego Klubu Sportu i Rekreacji Niewidomych i Słabowidzących „Podkarpacie”
  • Kamil Berkowicz – brązowy medalista Mistrzostw Polski, reprezentant Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate
  • Mateusz Kluszczyk – 7 miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, reprezentant Uczniowskiego Klubu Sportowego „Akademia Sportów Walki – Judo Jasło”
  • Gabriela Kwaśny – brązowa medalistka Mistrzostw Polski Juniorek, reprezentantka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Akademia Sportów Walki – Judo Jasło”
  • Gabriela Jaracz – brązowa medalistka Pucharu Polski Juniorek Młodszych, reprezentantka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Akademia Sportów Walki – Judo Jasło”
  • Piotr Jarecki – brązowy medalista Mistrzostw Polski Juniorów, reprezentant Klubu Sportowego SPEED Jasło
  • Igor Nagacz – złoty medalista Mistrzostw Polski Juniorów, reprezentant Klubu Sportowego SPEED Jasło
  • Magdalena Pabisz – złota medalistka Mistrzostw Polski w speedcubingu

Nagrody za osiągnięcia na szczeblu regionalnym

  • Katarzyna Marcisz – Uczniowski Klub Sportowy „MOSiR” Jasło
  • Krzysztof Muzyka – Uczniowski Klub Sportowy „MOSiR” Jasło
  • Miłosz Pankiewicz – Uczniowski Klub Sportowy „MOSiR” Jasło
  • Mieszko Czarnecki – Uczniowski Klub Sportowy „MOSiR” Jasło
  • Igor Hendzel – Jasielskie Stowarzyszenie Sportowe AP Czarni Jasło
  • Sebastian Cyran – Jasielskie Stowarzyszenie Sportowe AP Czarni Jasło
  • Kacper Magnowski – Jasielskie Stowarzyszenie Sportowe AP Czarni Jasło
  • Oliwia Wojtunik – Klub Sportowy SPEED Jasło
  • Piotr Kulikowski – Miejski Klub Sportowy „Gamrat-MOSiR” Jasło
  • Paweł Stygar – Miejski Klub Sportowy „Gamrat-MOSiR” Jasło
  • Wiktor Wanat – Jasielski Klub Sportowy „Czarni 1910” Jasło
  • Szymon Sudyka – Jasielski Klub Sportowy „Czarni 1910” Jasło
  • Hubert Bracik – Jasielski Klub Sportowy „Czarni 1910” Jasło
  • Kacper Czempas – Jasielski Klub Sportowy „Czarni 1910” Jasło
  • Eryk Piątkowski – Jasielski Klub Sportowy „Czarni 1910” Jasło
  • Marcin Krajewski – Jasielski Klub Sportowy „Czarni 1910” Jasło

Nagrody dla trenerów

  • Leszek Wierzgacz – trener piłki siatkowej Uczniowskiego Klubu Sportowego „MOSiR” Jasło
  • Jerzy Radwański – trener karate Jasielskiego Klub Kyokushin Karate
  • Michał Czarnecki – trener judo Uczniowskiego Klub Sportowy „MOSIR” Jasło
  • Przemysław Czarnecki – trener judo Uczniowskiego Klub Sportowy „Akademia Sportów Walki Judo – Jasło”
  • Janusz Sokołowski – trener piłki nożnej Jasielskiego Stowarzyszenia Sportowego AP Czarni Jasło
  • Damian Ciborowski – trener pływania i narciarstwa biegowego Klubu Sportowego SPEED Jasło
  • Krzysztof Kubacki – trener piłki nożnej Osiedlowego Klubu Sportowego „Sobniów” Jasło
  • Bartosz Kilar – trener piłki siatkowej Miejskiego Klubu Sportowego „Gamrat-MOSiR” Jasło

Wyróżnienia dla sportowców

  • reprezentanci Uczniowskiego Klubu Sportowego „Szóstka” Jasło:  Karol Twardzik, Filip Augustynek, Oskar Kamiński
  • reprezentantki Jasielskiego Stowarzyszenia Sportowego AP Czarni Jasło: Patrycja Kotulak, Emilia Czyż, Emilia Karp
  • reprezentanci Klubu Sportowego SPEED Jasło: Hubert Matiaszewski, Mateusz Storey, Karolina Furmanek
  • reprezentanci Osiedlowego Klubu Sportowego „Sobniów” Jasło: Mikołaj Kubacki, Michał Konieczny, Tobiasz Sowa
  • reprezentanci Miejskiego Klubu Sportowego „Gamrat-MOSiR” Jasło: Mateusz Armata, Paweł Czupik, Arkadiusz Kościółek, Bartosz Lasocki, Anatol Lejko, Łukasz Ludwin, Rafał Matuła, Jakub Opoń, Krzysztof Pamuła, Mikołaj Pezda, Bartosz Soboń, Szymon Soboń, Kamil Warzocha

Wyróżnienia dla działaczy sportowych

  • Osiedlowy Klubu Sportowego „Sobniów” Jasło: Sławomir Dziobek
  • Miejski Klubu Sportowego „Gamrat-MOSiR” Jasło: Aleksander Czerwiński, Marcin Ciosek, Tadeusz Baniak

Nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.

Liczba odsłon: 704


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2022