środa, 08 grudnia 2021, imieniny: Klement, Maria
Artykuły
Jubileusz „Złotych Godów” w Gminie Dębowiec
18 października 2021 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło
Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, ale Złote Gody to rocznica niezwykła, tak jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli razem pół wieku. W sobotę 9 października 2021r.  w niezwykle uroczystej oprawie 16 par małżeńskich z terenu gminy Dębowiec świętowało Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Uroczyste obchody rozpoczęły się o godzinie 10:30 w Bazylice Mniejszej Najświętszej Marii Panny w Dębowcu.Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego – zdjęcie w UG Dębowiec Podczas Mszy świętej w intencji Jubilatów ksiądz Paweł Raczyński udzielił im uroczystego błogosławieństwa oraz wspominał o sile miłości oraz istocie małżeństwa.

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego – zdjęcie w Bazylice Kolejna część uroczystości miała miejsce w Urzędzie Gminy, gdzie Wójt Gminy Dębowiec Marcin Bolek uroczyście dokonał aktu dekoracji medalami, a także wręczył legitymacje, kwiaty oraz upominki Jubilatom Złotych Godów. W swoim przemówieniu  Wójt Gminy wyraził podziw i szacunek dla Małżonków oraz życzył kolejnych lat w  zdrowiu i miłości.

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego

Jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego – zespół “Kaśka” Nie zabrakło również toastu oraz poczęstunku, które odbyły się w akompaniamencie zespołu folklorystycznego „Kaśka”.

UG Dębowiec 

 

Liczba odsłon: 1926


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~do Zosi  |  wtorek, 19 października 2021 13:39
Panowie też Piękni.
#2  ~Zosia  |  poniedziałek, 18 października 2021 17:30
Ale Piękne Panie... :) Gratulacje
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Zmiany w zasadach bezpieczeństwa – nowe limity osób i nauka zdalna
07 grudnia 2021
Walka z IV falą pandemii trwa. Każdego dnia odnotowujemy wiele nowych zakażeń COVID-19. W trosce o n..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2021