poniedziałek, 30 listopada 2020, imieniny: Andrzej, Justyna
Artykuły
Jasielski szpital wstrzymał planowe przyjęcia
22 października 2020 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło
Szpital Specjalistyczny w  Jaśle od dziś aż do odwołania wstrzymał przyjęcia planowe pacjentów.  Oddział Geriatryczny i Diabetologiczny zostały tymczasowo przekształcone dla pacjentów zakażonych koronawirusem.

Aktualna sytuacja epidemiologiczną oraz konieczność zmiany organizacji pracy na niektórych oddziałach, spowodowała to, że dyrekcja jasielskiego szpitala zdecydowała  o zawieszeniu przyjęć planowy na wszystkie odziały szpitalne.

" Informujemy, że do odwolania wstrzymano wszystkie przyjęcia na niżej wymienione oddziały: Oddział Chorób Wewnętrznych i Kardiologii, Oddział Diabetologiczny, Oddział Geriatryczny.  Do odwołania WSTRZYMANO PRZYJĘCIA PLANOWE na wszystkie oddziały" - czytamy w komunikacie Szpitala Specjalistycznego w Jaśle. 

762 mieszkańców powiatu jasielskiego na kwarantannie 

W środę 21 października  odnotowano 51 nowych zakażeń na terenie powiatu jasielskiego.  Dziś zachorowało kolejnych 25 osób.  Od marca 2020 roku na COVID-19 zachorowało 356 mieszkańców powiatu jasielskiego. 5 osób zmarło. Obecnie w kwarantannie przebywa 762 osoby.

Red. 

Liczba odsłon: 1006


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Zbiornik w Krempnej będzie odmulony
30 listopada 2020
Krempna od zawsze była bardzo atrakcyjnym miejscem wypoczynku. Tu przyjeżdżali turyści z całego kraj..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2020