poniedziałek, 19 października 2020, imieniny: Ferdynand, Piotr
Artykuły
Wieczór gitarowych dźwięków
23 września 2020 | Dział: Kultura i przegląd prasy | Region: Miasto Jasło

Moc pozytywnej energii, znakomite solówki i kompozycje, które po raz pierwszy zabrzmiały na scenie Jasielskiego Domu Kultury złożyły się na koncert grupy Krusher. Muzycy wystąpili w JDK w sobotę 19 września br.

Koncert rozpoczął się od podniosłego intra, które przeszło w „Fading Sun”. Po tym energetycznym wstępie zagrali „Too Many To Live” z wydanej w styczniu tego roku płyty „Oblivion”, ewidentnie był to sygnał, iż będzie to świetny koncert. Nie pomyliłem się. „Zombie”, z repertuaru grupy The Cranberries oraz „Blietzkrieg” i „Lost” rozgrzały atmosferę do czerwoności. Znakomity kontakt wokalistki Klaudii Pucykowicz z publicznością spragnioną wydarzeń koncertowych, przerwanych z powodu pandemii, dopełniał całości wydarzenia. Na koncert złożyły się głównie kompozycje pochodzące z najnowszego wydawnictwa formacji. Nowe utwory zaprezentowane na żywo zabrzmiały znakomicie. Głos wokalistki płynnie przechodził z mocnego growlingu w niemal operowy śpiew, aby uderzyć z mocą w kolejnym utworze, a następnie pozwolić słuchaczom złapać oddech podczas spokojniejszego „Ognia” przed kolejnymi mocniejszymi momentami koncertu. Również pozostali muzycy prezentowali tego wieczoru doskonałą formę wykonawczą.

Podstawowy set zakończył utwór o znamiennym tytule „Carpe Diem”, co nabiera szczególnego znaczenia w obecnych czasach. 

- Dziękujemy za ciepłe przyjęcie. Jest jak jest. Sytuacja na świecie jest ciężka. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy dzisiaj się tu pojawili oraz pracownikom Jasielskiego Domu kultury za umożliwienie nam występu i prezentacji najnowszych utworów. Trzymajcie się zdrowo! – mówił Adam Pucykowicz, perkusista i lider zespołu.

Na bis fani grupy mogli wysłuchać kompozycji „Take a Pill”. 

Krusher wystąpił w składzie: Klaudia Pucykowicz - wokal; Michał Kustra - gitara; Bartosz Wierzbicki - gitara; Rafał Berkowicz - gitara basowa oraz Adam Pucykowicz - perkusja.

pch

Liczba odsłon: 302


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Zmiana godzin pracy Ośrodka Edukacyjnego w Krempnej
19 października 2020
  Informujemy, że z powodu dynamicznej sytuacji epidemicznej w naszym kraju zmianie ulegają r&..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2020