czwartek, 24 września 2020, imieniny: Gerard, Maria
Artykuły
Ultramaraton Magurski po raz szósty w Krempnej
12 sierpnia 2020 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

Po raz szósty, leżąca na skraju Magurskiego Parku Narodowego, malownicza miejscowość Krempna stanie się centrum biegowych zmagań dla zawodników spragnionych sportowej rywalizacji. W dniach 14-15 sierpnia w Krempnej tradycyjnie odbędzie się Ultramaraton Magurski. 

W związku z wprowadzonymi przez rząd ograniczeniami dotyczącymi reżimu sanitarnego, impreza będzie miała nieco zmienioną formę, ale na pewno znów będzie okazją, by mnóstwo osób z całej Polski przekonało się o turystycznych walorach naszego regionu.

Dwudniowe zmagania biegowe będą rozgrywać się na na trasach poprowadzonych przez piękne tereny Magurskiego Parku Narodowego. W piątkowe popołudnie pobiegną zawodnicy krótszego, 22 km dystansu, zaś w sobotni poranek na 65 i 100 km trasy wyruszą ci bardziej zaawansowani biegacze. Program imprezy został przyjęty bez uwag przez Stację Sanepidu w Jaśle.

Zawody organizuje Fundacja „Z Górki”, zaś Gmina Krempna, Stowarzyszenie Rozwoju na Rzecz Gminy Krempna oraz Województwo Podkarpackie jako Partner wydarzenia, serdecznie zapraszają wszystkich w Beskid Niski nie tylko w sierpniu, ale przez cały rok.

Szczegóły dotyczące zawodów można znaleźć na stronie www.magurski.com oraz facebook.com/Ultramaraton.Magurski

Organizatorzy 

Liczba odsłon: 1405


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Nabór projektów do budżetu obywatelskiego zakończony
23 września 2020
Zakończył się nabór propozycji projektów do Jasielskiego Budżetu Obywatelskiego na 202..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2020