czwartek, 24 września 2020, imieniny: Gerard, Maria
Artykuły
Duchowny z Klasztoru Franciszkanów w Jaśle zakażony COVID-19. Sanepid szuka osób, które przyjmowały komunię świętą
08 sierpnia 2020 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

Duchowny z Klasztoru Franciszkanów w Jaśle zakażony jest COVID-19. W związku z tym Jasielscy Franciszkanie przebywają na kwarantannie. Jasielski Sanepid szuka osób, które uczestniczyły w mszach świętych  i przystępowały do komunii.  

Komunikat Klasztoru Franciszkanów w Jaśle 

W związku z zachorowaniem na koronawirusa jednego z ojców i kwarantanny mających z nim styczność posługa duszpasterska w kościele została znacznie ograniczona i będzie miała następujący przebieg:

9.08 niedziela Msze św. w kościele o 6, 7.30, 9, 10.30, 12; po południu nie będzie Mszy św. w kościele

10-14.08 poniedziałek-piątek Msza św. w kościele tylko o 8.00

Posługę pełnią kapłani nie mający z nami styczności. W tym czasie nie będzie spowiedzi, pozostałe Msze św. wg zamówionych intencji będą odprawione przez ojców w kaplicy zakonnej, prosimy rodziny o duchową łączność i wyrozumiałość. Kościół będzie otwarty - informują ojcowie z klasztoru Franciszkanów w Jaśle.

 

Jasielski Sanepid szuka osób, które podczas odprawianych mszy przyjmowały komunię świętą.

Red. 

Liczba odsłon: 2965


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~yy  |  poniedziałek, 10 sierpnia 2020 21:23
Każdy odpowiedzialny obywatel dba nie tylko o siebie ale też o innych.Trzeba się stosować do obowiązujących zasad,nikt tego za Nas nie zrobi nawet rządzący. A tak trochę wolności i już jadą na wczasy a to w góry czy nad morze a nawet za granicę a potem każdy zdziwiony, że coraz więcej choruje. A jak co to nikt chorego na Covid nie widział! Na grypę też ludzie chorują i stosują się do zaleceń, więc przy Covid też uważajmy! DBAJMY O SIEBIE I SWOICH BLISKICH
#2  ~Rozsądek  |  niedziela, 09 sierpnia 2020 16:30
Taki to mamy ciemnogród. To że rząd zniósł obostrzenia nie znaczy że nie powinno się dbać o bezpieczeństwo swoje i innych. No przecież ksiądz podający komunię św. powinien ją podawać w rękawiczkach i do rąk wiernych a nie do ust. W sklepach co druga osoba nie ma maseczki, a obsługa sklepu ma to gdzieś. Wesela, kto na takim weselu przestrzega jakichkolwiek obostrzeń. Na rząd nie paczcie, bo oni maja to gdzieś. Każdy człowiek który ma chociaż trochę rozumu powinien zrozumieć że nie stosując środków ostrożności przyczynia się do rozprzestrzeniania się wirusa.I nie rozumie taki ciemnogród że oprócz tego że zachoruje szkodzi sobie i innym w inny sposób, mianowicie przyczynia się do rozpadu firm, do tego że trudno się dostać do jakiegokolwiek lekarza, do tego że trudno załatwić jakąkolwiek sprawę w obojętnie jakim urzędzie. Proponuję się przebudzić zanim będzie za późno.
#3  ~Gosc  |  niedziela, 09 sierpnia 2020 11:38
A skoro potwierdzony przypadek - to dlaczego nie ma Dzis w statystykach osoby pozytywnej w raporcie Sanepidu????
#4  ~PIS  |  niedziela, 09 sierpnia 2020 11:33
Do WYBORCY! Przenieś do Brukseli tam Donald rządzi tam wirusa NIE MA!!!!! :)
#5  ~ssssss  |  niedziela, 09 sierpnia 2020 09:38
https://www.facebook.com/kempinskikonrad/videos/4409045312446943
#6  ~wyborca  |  niedziela, 09 sierpnia 2020 09:33
Wesela, restauracje, kościoły, pogrzeby, sklepy - ludzie bez maseczek. Wkrótce w Jaśle będzie tyle przypadków co na Śląsku. Jeszcze dzieci do szkoły - Chcieliście tego rządu i prezydenta to macie
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Nabór projektów do budżetu obywatelskiego zakończony
23 września 2020
Zakończył się nabór propozycji projektów do Jasielskiego Budżetu Obywatelskiego na 202..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2020