sobota, 08 sierpnia 2020, imieniny: Cyryl, Emil
Artykuły
Punkt ratunkowy GOPR Grupy Krynickiej w Krempnej
07 lipca 2020 | Dział: Na sygnale | Region: Miasto Jasło

 

Magurski Park Narodowy informuje, iż od weekendu tj. 4-5 lipca przez okres wakacyjny został uruchomiony punkt ratunkowy GOPR Grupy Krynickiej w Dyrekcji Parku w Krempnej. Ratownicy będą pełnić dyżury sobotnio-niedzielne w okresie wakacyjnym od godziny 8.00 w sobotę do godziny 20.00 w niedzielę. Ratownicy GOPR jak inne służby ratunkowe są włączone w system ratownictwa ogólnego i mogą być zadysponowani do pomocy osobom poszkodowanym nie tylko w górach, ale także w miejscowościach położonych w otulinie MPN. Przypominamy osobom wybierającym się w góry o zapoznaniu się ze wskazówkami i zaleceniami dotyczącymi bezpieczeństwa w górach http://www.gopr-krynica.pl/…/niebezpieczenstwa-w-gorach.html. Warto zapamiętać, zapisać telefony alarmowe w górach 601 100 300 i 985, lub zainstalować darmową aplikację na telefon komórkowy Ratunek http://www.ratunek.eu

 

Norbert Kieć

Dyrektor

 

Liczba odsłon: 336


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~Tubylec  |  czwartek, 09 lipca 2020 11:34
W końcu Dyrektor który potrafi połączyć dobro przyrody i mieszkańców. przez tyle lat nikt tego nie załatwił aby i u nas GOPR miała swoją bazę. w razie wypadku na szlaku OSP nie ma czym dojechać do poszkodowanego bo nawet OSP KSRG Krempna nie ma czym dojechać, gazela ma napęd ale to nie jest auto terenowe i na szlak nie wjedzie a GOPRowcy z quadem i sankami prawie wszędzie.
Mam nadzieję że Pana Dyrektora Norberta życzliwi oraz ekoterroryści przestaną gryźć po nogach i będzie mógł jeszcze dużo dobrego zrobić i dla przyrody i dla żyjących tu w symbiozie z natura od pokoleń mieszkańców!!!!
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Wystawa Natalii Fischer i Małgorzaty Samborskiej w MalGaleri
08 sierpnia 2020
 W MalGaleri w Jaśle, można oglądać nową wystawę młodych artystek : Natalii Fischer i Małgorzat..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2020