środa, 08 lipca 2020, imieniny: Adrian, Elżbieta
Artykuły
Trwa montaż kontenerów dla ratowników medycznych i kierowców
29 maja 2020 | Dział: Na sygnale | Region: Miasto Jasło

W dniu dzisiejszym tj. 29 maja 2020 r., przy Szpitalu Specjalistycznym w Jaśle trwa montaż trzech kontenerów dla ratowników medycznych oraz kierowców ratowników.

Przedsięwzięcie to jest realizowane w ramach zadania pn. „Dostawa wraz z montażem kontenerów socjalnych na potrzeby ratowników medycznych oraz kierowców ratowników Szpitala Specjalistycznego w Jaśle w związku ze stanem epidemii” . Koszt kontenerów, wraz z dostawą i montażem, wyniósł 209,961 tys. zł. Dotacja z budżetu powiatu na realizację tej inwestycji to 100 tys. zł, 70 tys. zł przekazała natomiast Fundacja LOTOS. Kontenery zostały umieszczone na przygotowanym wcześniej podłożu, doprowadzone zostały media tj. woda, kanalizacja, energia elektryczna.  

Starosta Jasielski Adam Pawluś podkreślił: W obecnej, trudnej dla nas wszystkich sytuacji, szczególnie cenne jest wsparcie wszelkich działań zmierzających do ochrony życia i zdrowia mieszkańców naszego regionu. Inwestycja ta jest zaś niezbędna dla zachowania bezpieczeństwa tych, którzy są na pierwszej linii frontu walki z SARS-CoV-2, ratowników medycznych oraz  kierowców pogotowia ratunkowego. Ich zdrowie jest gwarancją dla naszych mieszkańców, że w razie potrzeby otrzymają niezbędną pomoc.

Katarzyna Pawluś 

 

Liczba odsłon: 1288


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Będzie realizowana przebudowa Oddziału Pediatrii i Alergologii w Jasielskim Szpitalu
07 lipca 2020
Szpital Specjalistyczny w Jaśle zwrócił się z prośbą do Zarządu Powiatu o utworzenie nowego z..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2020