wtorek, 29 września 2020, imieniny: Dadźbog, Franciszek
Artykuły
1085 zakażonych. 15 osób zmarło - Dane z dnia 26 marca 2020 roku, godz. 9.00
26 marca 2020 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

W Polsce zakażonych koronawirusem jest 1085 osób. 15 osób zmarło. 

- Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono kolejny przypadek zakażenia koronawirusem SARS-COV-2 w województwie podkarpackim. To starszy mężczyzna z powiatu krośnieńskiego, stan dobry, który przebywa w ścisłej kwarantannie.

Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 7731 osób, a 9050  poddane jest  kwarantannie. Aktualnie hospitalizowanych jest 65 osób. Od początku  wdrożenia badań w kierunku koronawirusa SARS CoV2 w laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej wykonano 1591  testów. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 44 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-COS-2. W dniu 15 marca br. odnotowano 1 zgon -  informuje Małgorzata Waksmundzka-Szarek, Rzecznik Prasowy Wojewody Podkarpackiego. 

 

Ministerstwo Zdrowia @MZ_GOV_PL · 45 min (2/5) 3 osób z woj. wielkopolskiego, 3 osób z woj. małopolskiego, 3 osób z woj. warmińsko-mazurskiego oraz po 1 osobie z woj. świętokrzyskiego i podkarpackiego i zachodniopomorskiego. 9 51 198 Pokaż ten wątek Ministerstwo Zdrowia @MZ_GOV_PL · 45 min (1/5) Mamy 34 nowe przypadki zakażenia #koronawirus, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 9 osób z woj. lubelskiego, 6 osób z woj. śląskiego, 4 osób z woj. kujawsko-pomorskiego, 3 osób z woj. pomorskiego,

Red. 

Liczba odsłon: 1681


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~jan  |  czwartek, 26 marca 2020 19:09
Muszę się tutaj podzielić uwagą. Największym błędem rządzących był sposób postepowania z wracającymi z za granicy. Owszem każdy w takiej sytuacji powraca do domu rodzinnego lecz pod innymi warunkami. Po pierwsze na lotnisku już powinny być podstawione autobusy i pod przymusem odizolować tych ludzi do np. ośrodków wypoczynkowych ,pustych sanatoriów czy internatów na okres kwarantanny. Po tym okresie zdrowi do domu a chorzy na leczenie. Zobaczcie jakie by były oszczędności i całkowite zminimalizowanie zakażeń. Nie owijając w bawełnę wirusa dostaliśmy z zagranicy. Jak podają mądrzy jeden chory statystycznie zakaża 50 innych. Myślę że każdy przyjeżdżający zrozumiał by fakt że może zarazić żonę matkę czy dziecko. Czy to trzeba wielkiego umysłu by tak zrobić dla dobra ogółu a skutki były by zupełnie inne.Ilu przyjechalo do powiatu jasielskiego skoro 1100 jest pod kontrolą ???????
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
W Nowym Żmigrodzie powstał Klub radnych PIS-u- Weszli do niego wszyscy radni wójta Grzegorza Bary
28 września 2020
W  Radzie Gminy Nowy Żmigród powstał Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości.&nbs p; W skład..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2020