piątek, 05 czerwca 2020, imieniny: Bonifacy, Waleria
Artykuły
PIJANY WJECHAŁ VOLKSWAGENEM W OGRODZENIE
23 września 2019 | Dział: Na sygnale | Region: Miasto Jasło

Półtora promila alkoholu w organizmie miał kierujący volkswagenem, który wjechał w przydrożne ogrodzenie w Sieklówce. Mężczyzna stracił uprawnienia do kierowania pojazdami. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło minionej soboty około godz.13, w Sieklówce. Interweniujący na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że 38-letni mieszkaniec gminy Kołaczyce, kierując osobowym volkswagenem, stracił panowanie nad pojazdem zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne ogrodzenie oraz stojący na prywatnej posesji samochód. Mężczyzna oddalił się z miejsca zdarzenia. Został jednak zatrzymany przez policjantów z referatu patrolowo-interwencyjnego jasielskiej komendy.

Badanie stanu trzeźwości 38-latka wykazało 1,5 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna stracił uprawnienia do kierowania pojazdami. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

pw

Liczba odsłon: 1514


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
DZISIAJ ŚWIATOWY DZIEŃ ROWERU
04 czerwca 2020
Światowy Dzień Roweru obchodzony jest od 2018 roku. Ideą tego dnia jest promowanie roweru jako nieza..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2020