piątek, 21 lutego 2020, imieniny: Eleonora, Feliks
Artykuły
POLICJANCI PRZYPOMINALI ZASADY BEZPIECZNEGO WYPOCZYNKU NAD WODĄ
17 sierpnia 2019 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

Policjanci w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” spotkali się z osobami wypoczywającymi nad zalewem w Krempnej. Głównym celem tego przedsięwzięcia jest zapewnienie bezpiecznego wypoczynku osobom przebywającym w wodzie lub nad wodą, a także ograniczenie wypadków i utonięć.

W minioną niedzielę policjantka z Wydziału Prewencji jasielskiej komendy oraz dzielnicowi z Komisariatu Policji w Nowym Żmigrodzie zorganizowali punkt edukacyjno-informacyjny nad zalewem w Krempnej. W oparciu o założenia ogólnopolskiej akcji "Kręci mnie bezpiczeństwo nad wodą", zachęcali osoby wypoczywające nad zalewem do zapoznania się z broszurami i informatorami na temat szeroko rozumianego bezpieczeństwa podczas wakacji. Rozmawiali z dziećmi i dorosłymi wskazując, jak unikać zagrożeń i jak postępować by przeżyć wakacje bezpiecznie.

Policyjny punkt cieszył się dużym zainteresowaniem, tym bardziej, że mundurowi dla najmłodszych przygotowali quizy i zadania do wykonania. Za udzielenie poprawnej odpowiedzi na zadawane pytania, policjanci wręczali najmodszym różnego rodzaju gadżety, odblaski i materiały promocyjne. 

pw

Liczba odsłon: 1067


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2020