czwartek, 22 sierpnia 2019, imieniny: Cezary, Maria
Artykuły
Dzień Baniek Mydlanych w Jaśle
15 lipca 2019 | Dział: Kultura i przegląd prasy | Region: Miasto Jasło

 

19 lipca (piątek) w godzinach 13-19 na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle odbędzie się jedyny, wyjątkowy, fantastyczny, o nowej ulepszonej formule BUBBLE DAY, czyli Dzień Baniek Mydlanych. Miliony baniek mydlanych zabiorą Was w cudowną podróż do krainy relaksu. Nie ważne, ile masz lat, ta zabawa jest dla każdego!

Na uczestników czekają liczne atrakcje: strefa z darmowym płynem do puszczania wielkich baniek mydlanych, 500 l darmowego płynu, pokazy ogromnych baniek, fantastyczne zabawy z animatorami dla każdego, strefa relaksu i wypoczynku, a także strefa towarzysząca, czyli zamek dmuchany, kolorowa wata cukrowa, popcorn na maśle kokosowym. Na miejscu będzie również możliwość zakupu akcesoriów do duuuuużych baniek. Można zabrać ze sobą swój sprzęt do tworzenia baniek. 

WSTĘP WOLNY   

 

Liczba odsłon: 1101


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
Brak komentarzy
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Zmiany w jasielskiej Farze - Ksiądz Ryszard Brudzisz proboszczem w Czeluśnicy
21 sierpnia 2019
 Decyzją księdza biskupa Ordynariusza Jana Wątroby od 16 sierpnia 2019 roku dwanaście parafii d..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2019