czwartek, 18 lipca 2019, imieniny: Arnold, Kamil
Artykuły
Pokrzywy w centrum Jasła - Ludzie płacą podatki, a co robi jasielska władza?
19 czerwca 2019 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

Dorodne pokrzywy pokrywają działkę w centrum Jasła. Rosną w odległości kilkunastu metrów od Parku Miejskiego i od Jasielskiego Domu Kultury.

Jasło, dnia 18 czerwca 2019 roku - Pokrzywy na działce miejskiej  przy ulicy Sobieskiego 

Działka porośnięta chaszczami z jednej strony przylega do ul. Jana Sobieskiego. Każdego dnia przechodzi tędy setki osób. Pokrzywy "upiększają" jasielskie "Śródmieście" i najwyraźniej władzy nie przeszkadzają. Przeszkadzają natomiast mieszkańcom bloku przy ulicy Reytana  oraz osiedla Śródmieście. 

Jasło, dnia 18 czerwca 2019 roku - Pokrzywy na działce miejskiej  przy ulicy Sobieskiego 

- Interweniowałem już kilka razy w sprawie wykoszenia pokrzyw i ostów na działce miejskiej tuż przy Parku Miejskim. Nikt do tej pory nie reaguje. Czy coś w tej sprawie robi burmistrz Jasła?  Czy on tego nie widzi? – pytał mnie rozżalony mieszkaniec pobliskiego bloku. To tak ma wyglądać zarządzanie Jasłem? – dodał. Proszę pokazać ten teren, to może w końcu ktoś w tym Jaśle weźmie się do roboty – zakończył mój rozmówca.

Jasło, dnia 18 czerwca 2019 roku - Pokrzywy na działce miejskiej  przy ulicy Sobieskiego 

Jedno jest pewne, chaszcze i zielsko w centrum miasta, szczególnie w takim eksponowanym miejscu ( Park Miejski, Jasielski Dom Kultury)  -  nie świadczy najlepiej o gospodarzach naszego miasta.

Jasło, dnia 18 czerwca 2019 roku - Pokrzywy na działce miejskiej  przy ulicy Sobieskiego 

Pokrzywy, osty i inne sielsko rośnie na działce miejskiej nr 872/7 w samym centrum Jasła. 

Jasło, dnia 18 czerwca 2019 roku - Pokrzywy na działce miejskiej  przy ulicy Sobieskiego 

-  My w tym miejscu żyjemy i patrzymy na to.  W tych chaszczach roi się od komarów i różnego rodzaju  innego robactwa - stwierdził kolejny mieszkaniec osiedla.

Jasło, dnia 18 czerwca 2019 roku - Pokrzywy na działce miejskiej  przy ulicy Sobieskiego 

Sobieskiego 

Jasło, dnia 18 czerwca 2019 roku - Pokrzywy na działce miejskiej  przy ulicy Sobieskiego 

Jasło, dnia 18 czerwca 2019 roku - Pokrzywy na działce miejskiej  przy ulicy Sobieskiego 

Jasło, dnia 18 czerwca 2019 roku - Pokrzywy na działce miejskiej  przy ulicy Sobieskiego 

Jasło, dnia 18 czerwca 2019 roku - Pokrzywy na działce miejskiej  przy ulicy Sobieskiego 

Jasło, dnia 18 czerwca 2019 roku - Pokrzywy na działce miejskiej  przy ulicy Sobieskiego 

Jasło, dnia 18 czerwca 2019 roku - Pokrzywy na działce miejskiej  przy ulicy Sobieskiego 

Jasło, dnia 18 czerwca 2019 roku - Pokrzywy na działce miejskiej  przy ulicy Sobieskiego 

Jasło, dnia 18 czerwca 2019 roku - Pokrzywy na działce miejskiej  przy ulicy Sobieskiego 

Jasło, dnia 18 czerwca 2019 roku - Pokrzywy na działce miejskiej  przy ulicy Sobieskiego 

Jasło, dnia 18 czerwca 2019 roku - Pokrzywy na działce miejskiej  przy ulicy Sobieskiego 

Jasło, dnia 18 czerwca 2019 roku - Pokrzywy na działce miejskiej  przy ulicy Sobieskiego 

Stanisław Grzywacz

Jeżeli wiesz, co należy zmienić w Jaśle, aby mieszkańcom żyło się lepiej - powiadom nas : tel. 883 782 676 lub wirtualnejaslo@wp.pl  

 

 

Liczba odsłon: 3712


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~dragoness  |  poniedziałek, 24 czerwca 2019 01:15
Niech eurooseł Rzońca wykosi. Taniej wyjdzie, niż zlecenie na szczucie.
#2  ~Yakim  |  sobota, 22 czerwca 2019 19:39
Komentarz nie na temat
#3  ~Kierowca 8I0  |  sobota, 22 czerwca 2019 16:00
Kulawy konik padł na mózg i i chory na umyśle.
#4  ~dragoness  |  sobota, 22 czerwca 2019 12:44
Bzdety, ktore są pisane na zlecenie PiSu
#5  ~do kierowcy  |  piątek, 21 czerwca 2019 16:41
masz rację w 100% siedzą i tylko czekają aby ktoś to zrobił bo korona z głowy by spadła
#6  ~łeło  |  piątek, 21 czerwca 2019 15:10
W większych miastach popularnym rozwiązaniem są takie miejskie łąki, czyli fragmenty działek, których się nie wykasza. Pozwala się, żeby swobodnie rosły tam trawy i pozostałe rośliny, które absorbują część zanieczyszczeń z powietrza.
Ale w Jaśle jak w lesie.
#7  ~co robią  |  piątek, 21 czerwca 2019 11:48
Władzuchna dba o siebie.
Robi wszystko aby żyło sie IM coraz dostatniej i aby sie nie przepracować.
Zresztą na ulicy tam gdzie burmiszcz mieszka nie ma pokrzyw. Oczym pan pisze pabnie redaktorze? Jakie pokrzywy?
#8  ~CoToDa  |  piątek, 21 czerwca 2019 08:25
Ludzie, nie róbta co chceta. Róbta to co możeta
#9  ~dragoness  |  czwartek, 20 czerwca 2019 19:16
Komentarz nie na temat
#10  ~Tojapokrzywa  |  czwartek, 20 czerwca 2019 18:45
Wiem wiem trza wziąć kosę i wykosić to tałatajstwo !. ale pokrzywa to roslna, która rosnie tylko na dorodnej glebie a teraz jest moda na soczki i zpupki z listków pokrzywy a więc do dzieła
#11  ~Jj  |  czwartek, 20 czerwca 2019 13:40
Komentarz nie na temat
#12  ~Kierowca 810  |  czwartek, 20 czerwca 2019 13:36
Mieszkańcy tych bloków to lenie i nieroby.
Z nudów by wykosili swoje otoczenie a na tej działce posadzili krzewy otrzymane
za darmo od leśników w parku.Tak jak w ogródkach przy blokach Spółdzielni.
Takie mamy ograniczone jasielskie społeczeństwo, dające przykład swojego braku
inwencji i przedsiębiorczości idla swoich dzieci.
#13  ~dragoness  |  czwartek, 20 czerwca 2019 11:28
Komentarz nie na temat
#14  ~jaślak  |  czwartek, 20 czerwca 2019 11:27
Komentarz nie na temat
#15  ~konik  |  czwartek, 20 czerwca 2019 10:53
Zberajmy podpisy pod referendum o odwołaniu Burmistrza oraz straży miejskiej.Może się to odbyć przy wyborach do parlamentu aby nie generować Kosztów.
#16  ~konik  |  czwartek, 20 czerwca 2019 10:50
Wywalić na zieloną trawkę towarzystwo wzajemnej adoracji,Burmistrza i Zastępczynię.Zobaczcie co zrobili dobrego za swojej działalności oprócz likwidacjii,popierania czarnych w sukienkach.Zrobić referendum i podziękować temu tpwarzystwu.
#17  ~Jaślak  |  czwartek, 20 czerwca 2019 09:56
Gdy było do wyborów to obiecywali ws,ystko dla mieszkańców, po wyborach to całujta w cztery litery, mamy koryta na 5 lat to po co się wysilać, a do następnych wyborów znowu nao iecujemy a ciemny lud zaś nam uwierzy i wybierze tych samych .
#18  ~Lpt  |  czwartek, 20 czerwca 2019 06:49
Zamiast narzekać to 1l paliwa i kosiarka i po problemy a nie lecieć do UM. Niedługo będziecie narzekać że za dużo chmur na niebie
#19  ~Mieszkaniec Rejtana 27  |  czwartek, 20 czerwca 2019 06:41
Komentarz nie na temat
#20  ~bryły  |  czwartek, 20 czerwca 2019 04:57
BURMISTRZ NIC NIE ROBI I NIC NIE WIDZI ZOBACZCIE BOISKO NA OSIEDLU BRYŁY TYLE LAT I JEST PROBLEM ZEBY COS TAM ZROBIC WCISKAJ KIT NA KAZDYM ZEBRANIU WYBORCZYM A LUDZIE WE WSZYSTO WIEZĄ OPAMIĘTAJCIE SIE LUDZISKA
#21  ~PS.  |  czwartek, 20 czerwca 2019 00:41
Generalnie miasto nie sprawia dobrego wrażenia. Wysoka na metr trawa, jeśli z łaską wykoszona to potem zalegająca i gnijąca tygodniami. Przepełnione kosze, połamane ławki, walące się rudery "bo nie ma właściciela". Niemoc...
#22  ~rok  |  czwartek, 20 czerwca 2019 00:29
Najwyższa pora zmienić burmistrza w referendum i przewietrzyć urząd miasta z zasiedziałych urzędników
#23  ~Emeryt  |  czwartek, 20 czerwca 2019 00:28
Kto ten pyc co nie umial ,zarejstrowac list jednej slusznej opcji zart
#24  ~Emeryt  |  czwartek, 20 czerwca 2019 00:27
Kto ten pyc co nie umial ,zarejstrowac list jednej slusznej opcji zart
#25  ~Uwaga  |  środa, 19 czerwca 2019 21:49
Komentarz nie na temat
#26  ~do jaślanin  |  środa, 19 czerwca 2019 21:40
Do jaślanin - to za co pieniądze biorą władze miasta????????????? Nie oddadzą swoje pobory mieszkańcom !!!!!!!!!!!!!1
#27  ~jaślanin  |  środa, 19 czerwca 2019 21:02
Smutne jest to, że "wielcy" właściciele mieszkań nie potrafią pod swoim progiem posprzątać i wołają do tego Burmistrza. Działka może i jest miasta, ale w tym przypadku służy tylko mieszkańcom budynków Rejtana 27 i Kościuszki 20. Wstyd dla tego Państwa.
#28  ~Obywatel Miasta Jasła  |  środa, 19 czerwca 2019 20:47
Niech Pan Redaktor uczciwie napisze czy jest to działka miasta czy spóldzielni???
#29  ~PIS  |  środa, 19 czerwca 2019 19:46
Komentarz nie na temat
#30  ~mieszkaniec  |  środa, 19 czerwca 2019 19:40
Jaja jak berety
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Poznaj Jasło, którego być może nie znałeś!
17 lipca 2019
Po raz drugi organizowany jest cykl Jasielskich Wakacyjnych Spacerów z przewodnikiem po nas..