czwartek, 17 października 2019, imieniny: Lucyna, Małgorzata
Artykuły
Paweł Zawada Prezesem Zarządu MPGK Sp. z o.o w Jaśle
18 czerwca 2019 | Dział: Wiadomości | Region: Miasto Jasło

Od dzisiaj (18 czerwca 2019 roku)  nowym Prezesem Zarządu Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Jaśle Sp. z o.o.  jest Paweł Zawada. 

Paweł Zawada - Przes Zarządu MPGK Sp. z o.o. w Jaśle 

Kim jest nowy Prezes Zarządu MPGK Sp. z o.o. w Jaśle 

Paweł Zawada ukończył Liceum Ogólnokształcące im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Jaśle, a następnie studia wyższe na Politechnice Rzeszowskiej, Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska, Kierunek Inżynieria Środowiska, Specjalność: zaopatrzenie w wodę, unieszkodliwianie ścieków i odpadów.

Posiada uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń, w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych.

Paweł Zawada w przeszłości był pracownikiem Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej. Przeszedł drogę zawodową począwszy od stażysty do inspektora. Odpowiadał za przygotowanie do realizacji inwestycji, kosztorysowanie robót budowlanych, wykonywanie projektów budowlanych inwestycji liniowych – sieci wodociągowych i kanalizacyjnych na terenie miasta Jasła jako asystent projektanta.

Paweł Zawada od 16.02.2015 do 17 czerwca 2019 roku pracował w UM Jasła jako Kierownik Wydziału Inwestycji, następnie Kierownik Wydziału Inwestycji Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska, ostatnio jako Kierownik Wydziału Inwestycji i Ochrony Środowiska. Odpowiadał za całościowe funkcjonowanie wydziału, w tym jego bieżące działanie (organizacja pracy), jak również wszelkie czynności związane z prawidłową realizacją zadań, w tym m.in.: kreowanie polityki inwestycyjnej wynikającej z potrzeb Miasta; opracowywanie harmonogramów przygotowania zadań inwestycyjnych, kontrolowanie przebiegu wykonywania zadań inwestycyjnych, opracowywanie analiz dotyczących realizacji tych zadań; podejmowanie działań mających na celu realizację polityki inwestycyjnej wynikającej z potrzeb Miasta; nadzór nad sporządzaniem i realizacją Wieloletniego Planu Inwestycyjnego Miasta oraz wiele innych wynikających ze specyfiki wydziału.

Nowy Prezes MPGK Sp. z o.o. w Jaśle  Paweł Zawada jest osobą życzliwą,  bezkonfliktową i posiadający dużą wiedzę ogólną oraz specjalistyczną. 

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z/ś przy ul. Piotra Skargi 86 A wpisane jest do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000080708.

MPGK Sp. z o.o. jest jednoosobową spółką z ograniczoną działalnością, której założycielem i jednocześnie jedynym udziałowcem (100% udziałów, tj. 123 655 udziałów po 500zł każdy o łącznej wysokości 61 827 500 złotych) jest Miasto Jasło.

Zgromadzenie Wspólników - Miasto Jasło, reprezentowane przez Burmistrza Miasta Jasła. W Radzie Nadzorczej zasiada Bogusław Pięta, Ryszard Chochołek, Jarosław Twarduś, Jacek Dietl, Stanisław Sławniak oraz Marcin Kurowski.

Z Raportu o stanie gminy Jasło wynika, że z budżetu Miasta Jasła Spółka otrzymała dopłaty do kosztów usług w zakresie dostarczania dla mieszkańców Jasła wody dla gospodarstw domowych, które w 2018 r. wyniosły 123.737,18 zł brutto, a dopłaty do ścieków wyniosły 461.173,43 zł brutto. Łącznie dopłaty dla mieszkańców Jasła do wody i do ścieków wyniosły w 2018 roku 588.910,61 zł brutto.

Stanowisko prezesa Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Jaśle , to dobry kąsek do obgryzienia. Miesięcznie można zarobić ponad 18 000 złotych. Wynika to z oświadczenia majątkowego byłego prezesa MPGK , który w okresie od 1 stycznia 2018 do 27 grudnia 2018 zarobił kwotę 221 325 000 złotych, co daje  średnio miesięcznie kwotę 18 443,75 złotych. 

Stanisław Grzywacz 

 

Liczba odsłon: 4122


nick:
*

Portal nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy. Odpowiedzialność za swoje komentarze ponosi Użytkownik. Redakcja ma prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które zawierają wulgaryzmy i obrażają osoby trzecie.
Komentarz zostanie dodany po akceptacji moderatora.

:)
:]
:(
:D
Cool
Uśmiech
:|
;P
:<
:o
Love
;)
Co?
:/
:P
:[
Ziew
:*
Tak
Nie
#1  ~baca  |  czwartek, 20 czerwca 2019 09:28
twoje wpisy nie są śmieszne
#2  ~Baca z gór  |  środa, 19 czerwca 2019 00:31
Oj dziopy będą miały miejsce do popisu oj bidno jego baba ojnie wie co cynic mo a om bedzie w żywiole hej przecie to uczciwy chop że hej
#3  ~Acze  |  wtorek, 18 czerwca 2019 18:16
Szokująca informacja. Tak uczciwego i transparentnego konkursy nigdy nie widziałem. Szacun dla Pana Pabiana. Uczciwy człowiek, podobnie jak konkurs. Gratuluje zwycięzcy konkursu, naprawdę niesamowita wiedza i merytoryczne przygotowanie przeważy o włos zapewne o zwycięstwie w arcybiskup transparentnym i uczciwym konkursie. Jaslo, to wyjątkowo moralne miasta, ponieważ jaślanie to najprawdziwsi Polacy-katolicy. Uczciwość i zasady. Honor dla władz miasta i polityków. Jesteście Państwo wyjątkowo uczciwymi ludźmi, naprawdę imponuje mi ten fakt. Brawo Wy, brawo ...
#4  ~lewak  |  wtorek, 18 czerwca 2019 14:24
Tak, Marcin Kurowski to syn Marii Kurowskiej - członka zarządu Sejmiku Województwa. Ktoś kiedyś powiedział że rodziny polityków też muszą gdzieś pracować. Ciekawe jakie pobory ma Rada Nadzorcza, bo Zarząd MPGK ma pensje niebotyczne. A trzeba dodać, że zarząd MPGK nie musi walczyć o klienta tak jak firmy, gdyż jest monopolistą.
#5  ~kto  |  wtorek, 18 czerwca 2019 11:55
Czy Marcin Kurowski, to rodzina Marii Kurowskiej z Solidarnej Polski???????????????
#6  ~mieszkaniec  |  wtorek, 18 czerwca 2019 11:00
A to zaskoczenie !
#7  ~mieszkaniec  |  wtorek, 18 czerwca 2019 10:16
Zgromadzenie Wspólników - Miasto Jasło, reprezentowane przez Burmistrza Miasta Jasła. W Radzie Nadzorczej zasiada Bogusław Pięta, Ryszard Chochołek, Jarosław Twarduś, Jacek Dietl, Stanisław Sławniak oraz Marcin Kurowski.
#8  ~czyje to słowa  |  wtorek, 18 czerwca 2019 07:13
Niektórym się wydaje, że ja ustawiam konkursy - Czyje to słowa Panie burmistrzu??????????????????
Mapa powiatu jasielskiego
Najnowsze artykuły
Zaproszenie do udziału w Konkursie Fotograficznym „Jasło - Moje Miasto”
16 października 2019
    Stowarzyszenie Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego oraz Młodzieżowy Dom Kul..
© Wirtualne Jasło - Wszelkie prawa zastrzeżone 2019